NZXT H9 Flow vs MSI MPG Gungnir 300r Airflow

Bütçe
6000 TL

Kzyn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire nitro vapor-x 7900xtx ryzen 7 7800x3d msi pro b650-p wi-fi deepcool px1000G g.skill z5 6000mhz CL32 msi mpg gungnir 300r airflow arctic liquid freezer II 360mm
İyi sosyaller herkese kasa arayış içindeyim arkadaşlar bu iki kasa çok hoşuma gitti ama karar veremedim Arctic Liquid Freezer 360 mm soğutucu ile kullanmayı planlıyorum tahminin iki kasaya birden sığıyor hava akışı açısından hangisi daha mantıklı olabilir? Öneriniz varsa alabilirim.
Anakart MSI Pro B650-P Wi-Fi
Islemci Ryzen 7 7800XD3D.
RAM G.Skill Trident Z5.

İyi sosyaller herkese kasa arayış içindeyim arkadaşlar bu iki kasa çok hoşuma gitti ama karar veremedim Arctic Liquid Freezer 360 mm soğutucu ile kullanmayı planlıyorum tahminin iki kasaya birden sığıyor hava akışı açısından hangisi daha mantıklı olabilir? Öneriniz varsa alabilirim.
Anakart MSI Pro B650-P Wi-Fi
Islemci Ryzen 7 7800XD3D.
RAM G.Skill Trident Z5.

NZXT'nin Flow'lari aşırı hosumaa gidiyor. MSI kasalardaki fanlarin RGB'leri boyle kasiyormus gibi geliyor bana bayağı saçma bir bahane fakat H9 Flow alirdim ben olsam. Ha ama Flow olmayan modeller alınır mı? Derseniz alinmaz.

@oguzunluerler1 hocam almışken iyisi olsun kasa kolay kolayına değişmiyor.

Ben de MSI MPG GUNGNIR 110R Beyaz ARGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu almakta çok kararsız kaldım ATX bir anakart kullanacağım henüz sıvı soğutma karar vermedim ama MSI sitesinde ekran kartları ve sıvı soğutmalar sığar gibi yazıyordu.

Arctic Liquid Freezer 360 mm sığdıran var hocam bu kasaya doğru hatırlıyorsam forumda görmüştüm.

NZXT'nin Flow'lari aşırı hosumaa gidiyor. MSI kasalardaki fanlarin RGB'leri boyle kasiyormus gibi geliyor bana bayağı saçma bir bahane fakat H9 Flow alirdim ben olsam. Ha ama Flow olmayan modeller alınır mı? Derseniz alinmaz.

Dediğim 2 kasada çok hoşuma gitti ama hava sirkülasyonlari nasıl acaba ve sıvı soğutma sığar mı?

Benzer sistemler topluyoruz galiba araştırdığın kadarıyla ben msi tomahawk x670e anakart aldım ddr5 sistem topluyorum 4070ti ile kullanmayı planlıyorum ryzen 7000 serisi bir işlemci kullanacağım samsung 990pro aldım ssd ram de kingston alıyorum 6000mhz expo
sence attığım kasa da sorun yaşar mıyım yoksa senin düşündüğün nzxt de çok hoşuma gitti

Benzer sistemler topluyoruz galiba araştırdığın kadarıyla ben MSI Tomahawk X670e anakart aldım DDR5 sistem topluyorum 4070 Ti ile kullanmayı planlıyorum Ryzen 7000 serisi bir işlemci kullanacağım Samsung 990Pro aldım SSD RAM de Kingston alıyorum 6000MHz EXPO.
Sence attığım kasa da sorun yaşar mıyım yoksa senin düşündüğün NZXT de çok hoşuma gitti.

Benim tercihim 2ci seçenek daha çok hoşuma gidiyor daha güncel kasa diye biliyorum yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin tabii ama NZXT çok hoş duruyor tabii ki de hava sirkülasyon nasıl acaba? Sizin attığınız kasa gözükmedi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı