NZXT'nin H700i, H400i ve H200i Kasaları Göründü

Kasalar gerçekten güzel, yeşil renk olmaması üzdü. Nvidia kullananlar için güzel olurdu. :) Fiyatlar acaba nasıl olacak.

Nedense hep mATX bir anakart ile ufak bir kasa istemişimdir. Tam aksine full tower kullanıyorum. :)

Kasalar gerçekten güzel, yeşil renk olmaması üzdü. Nvidia kullananlar için güzel olurdu. :) Fiyatlar acaba nasıl olacak.

Nedense hep mATX bir anakart ile ufak bir kasa istemişimdir. Tam aksine full tower kullanıyorum. :)

İnsan kendinde olmayana gıpta eder :) seninki de o hesap bende Mid Tower kullanıyorum ama yeri geliyor Slim ITX, yeri geliyor custom sıvı soğutmalı Full Tower sistemlere özeniyorum. H700i 200 $ eğer bu fiyattan düşmezse KDV'si, vergisi derken burada 900-1000 TL civarı satılır.

Biraz da olsa farklı tasarım bekliyorduk. En azından iç hacmi genişleyebilirdi.

Son düzenleme:

Ben de hunharca Mini ATX kasa toplamak istiyorum. NZXT markasına ayrı bir sempatim vardı zaten H200i ile iyice kabardı. İçimdeki bu ufak kasa sevgisini hala dindiremedim ama sonunda elbet bir gün yapacağım. :)

Çok güzeller ama H200i fiyatını öğrenince biraz üzüldüm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı