OBS ekranı, Discord'a nasıl verilir?

tugraege89

Hectopat
Yer
Ötüken
Daha fazla  
Meslek
Tarih Öğretmeni
Arkadaşlar Discord'da toplantı var, OBS üzerinden Discord'a yayın vermek istiyorum bu nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyu okudunuz mu bilmiyorum ama benim isteğim OBS ekranını paylaşmak. Diğerini paylaşmayı bizde biliyoruz. Her şeye yorum yapmayın Allah aşkına.

OBS ekranını sanal kameraya verip Discord üzerinden kamera gibi açarak paylaşabilirsin. Diğer seçenek ise Discord'un yayın tuşunu kullanmak. İlk seçenek gereksiz olacağından sana diğer seçeneği söylüyoruz. Ayrıca benden tavsiye yardım isteyip te yardıma gelenlere tavırlı konuşma.

Seçme misiniz kardeşim siz? Düşün bakalım ben elmalı turta yapmak istiyorum sen geliyorsun bana elma var onu ye diyorsun. Ben sana elmayı yemeyi mi sordum turta yapmayı mı burda? Biraz düşünün Allah aşkına.

OBS ekranını sanal kameraya verip Discord üzerinden kamera gibi açarak paylaşabilirsin. Diğer seçenek ise Discord'un yayın tuşunu kullanmak. İlk seçenek gereksiz olacağından sana diğer seçeneği söylüyoruz. Ayrıca benden tavsiye yardım isteyip te yardıma gelenlere tavırlı konuşma.
Gereksiz olacağını nerden biliyorsun hocam ? Şirketin toplantısını bu uygulama üzerinden ekran paylaşarak yapacağız ve öyle arkadaş arası toplantı olmadığı için hop diye ekran paylaşmka istemediğim için sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı