OBS için ekran paylaşma uygulaması

MorixTw

Femtopat
Daha fazla  
Kısacası bana ekran paylaşmak için hem gecikmesi düşük hem de kaliteli bir uygulama lazım aklımdaki fikir şu kız arkadaşımla birlikte yayın yapıp tek ekrana ikimizin ekranını koymayı düşünüyoruz yabancılarda bu sevilen bir tarz türklerde pek göremedim ama şöyle bir sıkıntı var ki aynı evde yaşamadığımızdan görüntü aktarımı için bir uygulama lazım aklıma gelenleri denedim ama bildiğiniz herhangi bir uygulama varsa önerir misiniz karmaşık basit fark etmez yani iş görsün yeter benim için.

Denediğim uygulamalar: Discord, Skype, Zoom, meets, teams ve YouTube livedan liste dışı yayın açtım hepsinin farklı bir sıkıntısı var Skype bir tık kurtarıyor gibi gibi ama daha iyi bir uygulama varsa hayır demem.

Ek olarak direk ekranı OBS'e yansıtabileceğim bir plugin biliyorsanız hayır demem:)

Aklıma şöyle bir yolda geldi diğer bilgisayara OBS yükleyip kendi bilgisayarıma RTMP yoluyla ekran yansıtmak ama bunu nasıl başarırım bir türlü çözemedim.

Son olarak internetim tarafında sıkıntı yok 1000'e 80'lik internetim var bu konu hakkındaki tüm önerilerinize açığım.

Kimse cevap vermemiş ama ileride belki birine lazım olur diye ben söyleyeyim bunun için 2 yol buldum 1. yol vdo. Ninja web sittesinden screen share yapıp ayarlardan 1080 60FPS'e çıkartmak gerçekten kaliteli paylaşım yapıyor ama belli başlı oyunlara girdiğinizde işlemcinizin ekran kartınızın %100'ünü kullanmaya çalışıyorlar ve bu web sittesi sadece tarayıcı ile çalıştığından belli oyunlarda drop yapıyorlar ve benim için hiç beklemediğim şekilde kalite veren ve her oyunu videoyu akıcı aktaran TeamViwer kullanabilirsiniz çok temiz aktarım yapıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı