Odyssey G3 LF24G35 alınır mı?

Bütçe
2300

godofwor00511

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWMXUF
Bu ürünü Amazon'dan 2300 TL'ye almıştım fakat internetteki yorumlar kafanı karıştırdı burayada güncel olarak sormak istedim ürün rica etsem inceleyip yorumlarınızı söyler misiniz?

Ghosting var monitörde. O yüzden tercih edilmiyor fazla. İyi fiyata almışsınız tabii ama rahat kullanabilirseniz. Bütçeniz artarsa yardımcı olabiliriz.
Bu fiyata en yakın bu var iyi olarak. 2700 seviyelerine çıkabilirseniz G242 bile mevcut.

Merak ettiğim şey ghosting dediğiniz tam olarak nedir direk tüm modellerde mi sorun var yoksa cihazdan cihaza değişir mi daha açıp bağlamadım ghosting olup olmadığını nasıl anlayacağım.

Merak ettiğim şey ghosting dediğiniz tam olarak nedir direk tüm modellerde mi sorun var yoksa cihazdan cihaza değişir mi daha açıp bağlamadım ghosting olup olmadığını nasıl anlayacağım.

Kısaca piksellerin renk değiştirme hızına yetişememesi ve görüntünün geç gelmesi, hayalet efekt de denilebilir. Bütün monitörlerde ghosting var diye bir şey yok. Kronik olanlar vardır bazen de şansa çıkanlar var. Oyunlardan anlayabilirsin ghosting olup olmadığını, görüntünün arkasından bir nesne takip ediyor veya bulanıklık seyrediyorsa, iz bırakıyormuş hissi veriyorsa bu Ghosting'dir.

Ghosting var monitörde. O yüzden tercih edilmiyor fazla. İyi fiyata almışsınız tabii ama rahat kullanabilirseniz. Bütçeniz artarsa yardımcı olabiliriz.
Bu fiyata en yakın bu var iyi olarak. 2700 seviyelerine çıkabilirseniz G242 bile mevcut.

MSI monitörü iyi mi düşünebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı