Öğretmen öğrenciyi tehdit edebilir mi?

Sternq

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi bizim lisede bir hoca var ama hoca nasıl egolu nasıl egolu anlatamam kendini en iyi öğretmen sanıyor ve öğrenciyi de rencide ediyor bir tane daha hoca vardı neyse lisedeki matematikçi beni tehdit etti olay şöyleydi arkadaşım 0.7 uç istedi başkasından sıra arkadaşım.
Hoca: Ne konuşuyorsunuz?

Sıraarkadaşım: Hocam 0.7 uç istedim.

Hoca: İstemeyeceksin benim dersim önemli ders.

Sıraarkadaşım: Hocam sadece uç istedim tamam hocam kusura bakmayın.

Ben: Hocam tamam arkadaş sadece uç istedi.

Hoca: Ne bağrıyosun ben senin anan mıyım baban mıyım (eliyle tehdit eder gibi parmağını kaldırıp salladı)haddini bil.

Ben: Hocam tamam kötü bir şey demedim.

Olay böyle oldu hoca bildiğin beni tehdit etti sesimde öyle bağırmadım sadece normal söyledim hoca sinirlendi(normaldede sinirli)
Şimdi ben bu hocayı şikayet edebilir miyim MEB'e.
Cevap yazarsanız sevinirim olay böyle olmuştur ve nasıl şikayet edebilirim durumu nasıl olur ve eğitim hayatımı etkiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraşmaya değmez bizim orada da vardı böyle bir yürüyen ego hep olacaklar yapacak bir şey yok.

Müdüre giderseniz pek takacağını zannetmiyorum en azından bizim müdür öyle yapmıştı, CİMER'e şikayette bulunabilirsiniz. Bu tipten bir tane de bizim okulda vardı Tarih ve Coğrafya hocamızdı, sınıfta çocuk su içiyor diye şişesini alıp ona fırlattı, sonrada şişeyi çöpe attırdı. Kalem fırlatıyordu, haklı olduğumuz zaman kendimizi savunurken yanımıza gelip masayı yere vuruyordu. Müdüre gittik öğretmeni üstte tuttu. Uzun lafın kısası sizin olayınızdan bir şey olacağını sanmıyorum.

Müdüre giderseniz pek takacağını zannetmiyorum en azından bizim müdür öyle yapmıştı, CİMER'e şikayette bulunabilirsiniz. Bu tipten bir tane de bizim okulda vardı tarih ve coğrafya hocamızdı, sınıfta çocuk su içiyor diye şişesini alıp ona fırlattı, sonrada şişeyi çöpe attırdı. Kalem fırlatıyordu, haklı olduğumuz zaman kendimizi savunurken yanımıza gelip masayı yere vuruyordu. Müdüre gittik öğretmeni üstte tuttu. Uzun lafın kısası sizin olayınızdan bir şey olacağını sanmıyorum.

Tamam sağ olun.

Sizin diğer hocalarınız melek galiba, şikayet edilse bile bir şey olmaz.

Ya diğer hocalar iyi de ingilizceci ile matematikçi adeta sabır sınamak için hoca olmuşlar. İngilizceci bir öğrenciyi duvara sıkıştırmıştı sanki dövecek gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı