Öğretmen şikayet edilir mi?

Ya hocam öğle arası zaten çıkmak serbest ve öğleden önce gidin sıkıntı olmaz dedi müdür bile biliyor camiye gittiğimi.Bana geç kalmamda kızmakla haklı fakat önceden gidebilirsin dedi.Usulca geç kaldığım için özür dilerim deyip yerime geçtim.Arkadaşlarım kahkaha ata ata paldır küldür kapıyı açtı.Hoca sorgulamadan geçin dedi.Dersin bitmesine 10 dakika kala gelen çocuklara davranışı normal mi?
Dostum dediğim gibi ufak bir olay fazla büyütme konuyu, zararlı çıkarsın. Fiziksel yada duygusal şiddet uygulasa hadi neyse. Evet bir sefer şikayet edersin ama daha sonra o adama işin düştüğünde süründürür. Not olur, başına bir şey gelir görmezden gelmesini istemen gerekir, başka bir durumda destek olmasını istersin vs.

Ayrıca unutma mühür kimdeyse Süleyman odur. Kapat konuyu bitsin gitsin. Böyle ufak konuları abartmayın. Bu şikayetle eline bir şey geçmez.

Ayrıca adam benim dersime geç geleceğinden haberim yok derse kimsenin göz yummasına ihtiyacı kalmaz. Müdürde olsa kralı da hoca kendi dersini yönetir. Geç gelinmesini istemiyorsa yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı