Ölü piksel mi sıkışmış piksel mi?

MSI 3'den fazla ölü piksel olmadığı sürece bir destek vermiyor iade edebiliyorsanız iade edin. Onun dışında yukarıdaki arkadaşların önerdiği teknikleri de deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar MSI MAG 251RX monitör satın aldım, sadece siyahlarda gözüken yeşil bir nokta var. Bu ölü piksel mi sıkışmış piksel midir?
Hocam acaba sorunu çözdüzmü aynı sorun şuanda bendede var 1 tane yeşil pixel var siyah renkte belli oluyor attığınız fotoğraftakiyle aynı

Hocam acaba sorunu çözdüzmü aynı sorun şuanda bendede var 1 tane yeşil pixel var siyah renkte belli oluyor attığınız fotoğraftakiyle aynı
Hocam nereden aldınız ürünü? Ben beklemediğim şekilde İtopya'nın iyi niyeti sayesinde 2 kere değişim yaptım 2 kere başıma geldi ilginç bir şekilde. Şu an temiz şekilde kullanıyorum 2 kez denk geldi ölü piksel.

Hocam nereden aldınız? Ürünü? Ben beklemediğim şekilde İtopya'nın iyi niyeti sayesinde 2 kere değişim yaptım 2 kere başıma geldi ilginç bir şekilde. Şu an temiz şekilde kullanıyorum 2 kez denk geldi ölü piksel.

Hocam ben MediaMarkt'tan aldım garantisi hala duruyor dün ortaya çıktı yeşil pixel acaba değişim yapsammı kararsızım

Hocam ben MediaMarkt'tan aldım garantisi hala duruyor dün ortaya çıktı yeşil pixel acaba değişim yapsammı kararsızım
Hocam benim sinirimi bozdu ya o kadar para verip aldığım üründe sorun olması. O yüzden değişim yaptım ama şanslıydım.

Geri
Yukarı