Ölücüler ve her işe din alet etmeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana göre İslam kusursuz değildir.
Letgo konusunda din konusu tartışılmaya gidiliyor yine.
Eren hocam kusura bakmayın da hata sizde, niye böyle yazıyorsunuz ki? Herkesin dini kendine değil mi? Ateizmden nefret ediyorum desem linç yiyeceğim, üstelik beni net siz de linçleyeceksiniz, ne lüzmu var ki bu mu mesajın? Yakıştıramadım size.

Letgo konusunda din konusu tartışılmaya gidiliyor yine.
Eren hocam kusura bakmayın da hata sizde, niye böyle yazıyorsunuz ki? Herkesin dini kendine değil mi? Ateizmden nefret ediyorum desem linç yiyeceğim, üstelik beni net siz de linçleyeceksiniz, ne lüzmu var ki bu mu mesajın? Yakıştıramadım size.
Yok hocam neden sizi linçleyeyim? Biraz bile saygınız yok ise o zaman hukuka göre ben haklı çıkıyorum orası ayrı konu. Ben sadece fikrimi belirttim, eğer fikrime karşı çıkan varsa buyursun meydan onun. Ateist olduğum için mi yakıştıramadınız? Bu mesajın sebebi bana yanıt verilmesiydi. Yoksa gelip buraya rastgele bir şey yazmam. Eğer özür dilememi düşünüyorsanız belirtin ve değerlendirerek sizlerden özrümü dilerim.

Ateist olduğum için mi yakıştıramadınız?
Yok hocam, kardeşimin hesabı bu, kendi hesabım bir ay moderatörlere hakaretten ban yedi (anladın sen onu ikinci hesap yasak). Sizi uzun zamandır tanıyorum, seviyorum da, ateist olmanızla alakası yok, ortalığı kızıştırıyorsunuz. Gerek yok yani bence, herkes neye inanırsa inansın, ben Müslümanım, sen Ateistsin. Düşman gibi 'Çıksın meydana' demenin bir mânası yok değil mi? Özür dileyin demiyorum bu arada. Bu arada ilk yazdığınız mesaja sitem ettim.

Bugün duyduğum en komik şey, kadın ile erkek arasında bile eşitliği olmayan, kadınlara eşyadan farksız davranan İslam dinin bayağı kusursuz, her neyse çok güldüm bugün sağ ol.
Bana göre kusuruzdur kendi fikrimi belirttim. Ayrıca İslam'da kadın-erkek eşitliği karmaşık olaylar. Tam olarak anlatılmayan şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı