Örümcek nasıl beslenilir?

Biz şu boyutta bir örümceği okulun bahçesinde bulmuştuk 5 ltlik bidona habitat kurup sınıfta köşede bakıyorduk sonra 2. gününde temizlikçi abla bunu çöp diye alıp içinde örümceği görünce düşürüp kaçırmıştı etrafa 1000 tane yavrusu saçıldı sonra. O sınıfta bu oldaydan sonra bildim bileli örümcek sorunu var :D.
Abla naptın ya gitti güzelim kobaylar :(

hocam bu kobay konusunda ciddi misiniz? öyleyse tam olarak nasıl?
Biyogenetik türler arası aktarım şöyle düşünün bir örümcek DNA sını başka bir örümceğe kodluyorsunuz yapısallık bakımından gelişiyor genleriyle oynandığı için daha güçlü oluyor daha güzel bir biçimde dayanıklı bir ağ örüyor veya bir kertenkele DNA sını aktardığımızı varsayalım tabi mümkünse örümceğin kopan uvzu yeniden kertenkeledeki gibi rejenerasyon ile geri geliyor.

Sonra soktuk geri kaçamadı ama hocaların haberi olunca müdür gelip almııştı ismini recai koymuştuk. Okulda sınıf sınıf dolaşıp sinek ölüsü soruşturuyorduk.
Recaide patladım🤣

Biyogenetik türler arası aktarım şöyle düşünün bir örümcek DNA sını başka bir örümceğe kodluyorsunuz yapısallık bakımından gelişiyor genleriyle oynandığı için daha güçlü oluyor daha güzel bir biçimde dayanıklı bir ağ örüyor veya bir kertenkele DNA sını aktardığımızı varsayalım tabi mümkünse örümceğin kopan uvzu yeniden kertenkeledeki gibi rejenerasyon ile geri geliyor.

Recaide patladım🤣
yani bir nevi kendi çapınızda deney mi yapıyorsunuz hocam?

Biyogenetik türler arası aktarım şöyle düşünün bir örümcek DNA'sını başka bir örümceğe kodluyorsunuz yapısallık bakımından gelişiyor genleriyle oynandığı için daha güçlü oluyor daha güzel bir biçimde dayanıklı bir ağ örüyor veya bir kertenkele DNA'sını aktardığımızı varsayalım tabii mümkünse örümceğin kopan uvzu yeniden kertenkeledeki gibi rejenerasyon ile geri geliyor.

Recaide patladım🤣

Türlerin kendine has özelliklerinin birbirine geçmesi çok düşük ihtimalli bir şey. Sizin merdiven alti Spider-Man üretim işi batar.

Türlerin kendine has özelliklerinin birbirine geçmesi çok düşük ihtimalli bir şey. Sizin merdiven alti Spider-Man üretim işi batar.
merdiven altı spiderman patlattı 🤣🤣🤣

ama başarılı da olsa başarısız da olsa DNA aktarımı ve 2 türü birleştirmek kulağa ilginç geliyor.

yani bir nevi kendi çapınızda deney mi yapıyorsunuz hocam?
Deney yapmıyorum hocam laboratuvar ortamım yok maalesef hayvanların genetiğiyle oynanmasını aslında doğru bulmuyorum ama türler arası başkalaşım veya aktarım adına ne derseniz artık çok güzel bir şey bence düşünsenize hayvanlardaki genlerin başka hayvanlara aktarıldığını daha güçlü bir varlık ortaya çıkarabilirsiniz tabi ölmezlerse ki bunun için uğraşan çok sayıda enstitü mevcut gen aktarımı gerçekten olağan üstü bir şey ama kendi çapımda ufakta olsa laboratuvar ortamı geliştirirsem bir gün neden olmasın ?

Desene battık ifşa olduk 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı