ÖSYM'nin sınavlarda kulak tıkacı dağıtması lazım

Mezofoniyi geçtim adam daha psikolojiden bir haber onu bilmesini boşuna bekleme. Ben rahatsız olmuyorsam başkaları da olmaz kafasında. İnsan doğası farklılığından bir haber.

Dostum hasta olmak dediğin gibi kader veya şans tamamen. Önüne geçmen zor ve kontrol edmeyeceğin bir durum olduğu için onda yapabileceğin bir şey yok. Ama basit bir kulak tıkacı ile dış etkenlerin etkisini ortadan kaldırabileceğini söylüyorum ben. İkisi çok farklı şeyler. Bu ikisini ayırt edemediğine göre daha fazla tartışmaya gerek yok.
Kısaca bencillik.

Bu yıl sınavdan 1 hafta önce alerjimin tutması yüzünden odaklanamadım ve mezuna kaldım. AYT'de özellikle burnumu çektiğim için bir arkadaş kapılar açılır açılmaz çıktı, sınav boyunca bana ters ters baktı. :D Çok üzülmüştüm açıkçası başkasının da sınavının çok kötü geçmesine sebep olduğum için. Haklı bir istek bana kalırsa.

Bu yıl sınavdan 1 hafta önce alerjimin tutması yüzünden odaklanamadım ve mezuna kaldım. AYT'de özellikle burnumu çektiğim için bir arkadaş kapılar açılır açılmaz çıktı, sınav boyunca bana ters ters baktı. :D Çok üzülmüştüm açıkçası başkasının da sınavının çok kötü geçmesine sebep olduğum için. Haklı bir istek bana kalırsa.

Keşke eczaneye veya sağlık ocağına gidip alerji için burun spreyi ve ilaç yazdırsaydın hocam. Kısa sürede etki ediyor genelde zaten. Yazık olmuş arkadaşa

Vallahi kendisinden çok özür diliyorum okuyorsa buraları. Bir hayvanlık ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burayı okurken çocuk

Geri
Yukarı