Çözüm Özürsüz devamsızlık süresi 5 günü geçen öğrenci belge alabilir mi?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Silmek yasak ve imkansız. Özürlüye geçirebilir aileniz dilekçe verip benim haberim vardı diyerek. 30'u da geçerse kalırsınız.
Hocam benim bütün devamsızlıklarım ailemin haberi dahilinde. Bu koşullarda yok yazamazlar o zaman değil mi? Yani bahane uydurmadan ailemin benim haberim dahilinde diye bildirmesi yeterli bir sebep değil mi?

Hocam benim bütün devamsızlıklarım ailemin haberi dahilinde. Bu koşullarda yok yazamazlar o zaman değil mi? Yani bahane uydurmadan ailemin benim haberim dahilinde diye bildirmesi yeterli bir sebep değil mi?
Dilekçe vermeyi kabul ederse aileniz özürsüz devamsızlıklarınızı maksimum 30 olmak şartıyla özürlüye geçirebilirsiniz. Müdür yardımcısına gidin.

Dilekçe vermeyi kabul ederse aileniz özürsüz devamsızlıklarınızı maksimum 30 olmak şartıyla özürlüye geçirebilirsiniz. Müdür yardımcısına gidin.
Ailem dilekçe yerine her devamsızlığımda müdür yardımcısına mesaj yoluyla bildiriyordu hasta diye ama çoğu zamanda da hasta değildim.

Özürsüz devamsızlık 6 olursa sınıfta kalma gibi bir durum yok değil mi? Eğer özürsüz devamsızlık 10'u geçerse sınıfta kalıyoruz. Ve artık aynı şekilde özürsüz devamsızlık 10'u geçmediği sürece belge alabiliyoruz?

Hayır sormak istediğim şuydu o mesajda, mesaj yoluyla da iletilse kabul görürler mi?

Eğer sistemde geçiriyorlarsa sıkıntı yok ama olması gereken dilekçe yazmak.

Özürsüz devamsızlık 6 olursa sınıfta kalma gibi bir durum yok değil mi? Eğer özürsüz devamsızlık 10'u geçerse sınıfta kalıyoruz. Ve artık aynı şekilde özürsüz devamsızlık 10'u geçmediği sürece belge alabiliyoruz?

Hayır, özürsüz 10'u geçerse kalırsınız. 6 olursa kalma gibi bir şey yok. Özürsüz 10'u geçerse sınıfta kalacağınız için zaten belge de alamazsınız.

Ben de bu konu hakkında bilgi vereyim, isterseniz konuya ekleyebilirsiniz.

Normalde özürsüz 5 gün devamsızlığı aşanlar takdir ve teşekkür belgesi alamıyordu ancak onur belgesi alabiliyordu. Bu beş gün olayı tamamıyla kaldırıldı ve artık özürsüz beş günü aşanlar da takdir ve teşekkür belgesi alabiliyor.

İlkokul ve ortaokulda böyle bir sistem yok ve hiçbir zaman için de olmadı. Onu da belirtmiş olayım. Bazı arkadaşlar, ilkokul ve ortaokulda da böyle bir sistemin olduğunu düşünüyordu da yanlış bu, hiçbir zaman böyle sistem olmadı ilkokul ve ortaokulda.

İlkokul ve ortaokulda böyle bir sistem yok ve hiçbir zaman için de olmadı. Onu da belirtmiş olayım. Bazı arkadaşlar, ilkokul ve ortaokulda da böyle bir sistemin olduğunu düşünüyordu da yanlış bu, hiçbir zaman böyle sistem olmadı ilkokul ve ortaokulda.

Konuyu lise kategorisine açtığım için düşündüm fakat ekleme ihtiyacı duymadım. Yine de not olarak düşebilirim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı