Office 2019 Satıcı Önerisi

LTNeron

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523740815
Merhaba arkadaşlar. Office 2019 lisans anahtarı satın almak istiyorum. Ama ömür boyu kullanım olmalı. Kendim araştırdım ama emin olamadım. Sizden de tavsiye almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

N11’e gir. Satıcı puanı %100 olanları incele. Çok var. Onlardan alabilirsin. Ömür boyu derken bunlar OEM anahtarı yani anakartını değiştirmediğin sürece kullanabilirsin.
Ömür boyu dediğim retail yani. Retail anahtar satan bir satıcı var mı bildiğiniz?

Windows 10, Office 2016 ve 2019 buradan alınmıştır. Outlook hesabınıza işleniyor ve ömür boyu siz veya istediğiniz biri dilediğiniz bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. N11' de ki dolandırıcılar gibi size serial verip “- kardeşim ben verdim, sen yapamıyorsun " durumu kesinlikle bulunmamaktadır.

Windows 10, Office 2016 ve 2019 buradan alınmıştır. Outlook hesabınıza işleniyor ve ömür boyu siz veya istediğiniz biri dilediğiniz bilgisayarda kullanabiliyorsunuz. N11' de ki dolandırıcılar gibi size serial verip “- kardeşim ben verdim, sen yapamıyorsun " durumu kesinlikle bulunmamaktadır.
Siz tecrübe eden birisi olarak bunları söylediğinize göre burdan almak en iyisi olacak. Teşekkür ediyorum.

@LTNeron ikinize de sormuş olayım. Şu an ödünç aldığım bir laptoptayım satın aldıktan sonra kendi masaüstü bilgisayarımda da kullanabilir miyim? Anakarta mı gömülecek yoksa outlook hesabına mı?

Outlook hesabına bağlanmaktadır. Aldıktan sonra https://account.microsoft.com/services/ adresinden kontrol edebilirsin.

1544003923210.png

" scdkey " sitesi şimdilik satışları durdurmuş sanırım. Aşağıdaki bağlantıdan " Guru3d " sitesinin promosyon kodunu ( GR20 ) girerek %20 indirimli olarak alabilirsin.

GURU3D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı