Office lisans önerisi

Spydea

Hectopat
Makaleler
3
Yer
C:/World/Europe/Turkey/Istanbul/Buyukcekmece
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba,

Ben de almak istiyordum. Bu keyler yıllık mı yoksa ömür boyu mu?

Sanırım 365 son sürüm. Onu almak daha mantıklı olabilir.

Ben aldım size bir e posta ve şifre ile firma kullanıcısı olarak bağlıyorlar ve ömür boyu kullanabiliyorsunuz. 5 yıldır kullanıyorum Office 365'i sorunsuz.

Ben aldım size bir e posta ve şifre ile firma kullanıcısı olarak bağlıyorlar ve ömür boyu kullanabiliyorsunuz. 5 yıldır kullanıyorum Office 365'i sorunsuz.
Ama sitede şu şekilde gözüküyor:
1630234936795.png

Ama sitede şu şekilde gözüküyor: Eki Görüntüle 1152145

Ben okumadım alt tarafı ama dediğim gibi 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. 1 ay önce yeni PSU alınca format attım gene bağlandım gene indirdim sorunsuz. O kullanım garantisi yazıyor bu arada yani sonsuza kadar bir şey olmayabilir ancak bir sorun olursa 1 yıl garanti veriyoruz babında.

Ben okumadım alt tarafı ama dediğim gibi 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. 1 ay önce yeni PSU alınca format attım gene bağlandım gene indirdim sorunsuz. O kullanım garantisi yazıyor bu arada yani sonsuza kadar bir şey olmayabilir ancak bir sorun olursa 1 yıl garanti veriyoruz babında.
Office 365 hesap olarak satıldıgı için yakalama ve hesabın patlama olasılığı yüksek diyorlardı, 2019 ve 2016 versiyonlarında ise sadece license key olarka satıldığı için daha düşük ihtimal diyorlardı. Bunun hakkında bilginiz var mı? Sağlamlisans'tan ben de office 365 hesabı düşünüyorum da merak ediyorum. Arada kaldım hep.

Office 365 hesap olarak satıldıgı için yakalama ve hesabın patlama olasılığı yüksek diyorlardı, 2019 ve 2016 versiyonlarında ise sadece license key olarka satıldığı için daha düşük ihtimal diyorlardı. Bunun hakkında bilginiz var mı? Sağlamlisans'tan ben de Office 365 hesabı düşünüyorum da merak ediyorum. Arada kaldım hep.

Hocam fikrim yok ancak 1 yıl garanti diyor ve 40 TL para değil sokağa çıksanız dürüm ayran parası. Patlama ihtimali varsa 1 yıl garanti veriyolarmış ve benim gibi patlamama ihtimalide var bence rahatlıkla alın.

365 ile 2019 arasında devasa fark var mı değerli üstatlarım? 🙌🏼

Hesap kullanmak istemeyenler için 2019 etkinleştirme anahtarı almak daha makul gelebilir. ☺

Yeni konular

Geri
Yukarı