Offline hesaplarla oyunlara nasıl girilir?

Karusd

Hectopat
Merhaba. Arkadasımda offline topluluk banlı hesaplar var nasıl? FIFA ve GTA 5 gibi oyunları story mod oynayabilirim? FIFA'ya girmeye çalışınca EA Play açılıyor Steam hesabında binlerce kişi var girip story mod vs oynayabilir miyim? Böyle Launcher olan oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Launcher'liler için şifre ve hesap zorunlu geri kalan için steamdan kütüphaneleri paylaşabilirsiniz arkadaşlarınızla hatta aile hesabı ile de çok güzel ekstra özellikler açılıyor ama Rockstar gibi markalar kendi sistemini kullanıyor o yüzden kim satın aldıysa onun hesabı ile giriş yapılmak zorunda...

GTA V oyunu destekler ama EA tabanlı oyunlar internet istediği için desteklemez.
-Ubisoft Connet offline destekler.
-Epic Games Launcher offline destekler.
-Steam bazı offline oyunları destekler.

Ho.

Launcher'liler için şifre ve hesap zorunlu geri kalan için Steam'den kütüphaneleri paylaşabilirsiniz arkadaşlarınızla hatta aile hesabı ile de çok güzel ekstra özellikler açılıyor ama Rockstar gibi markalar kendi sistemini kullanıyor o yüzden kim satın aldıysa onun hesabı ile giriş yapılmak zorunda...

Hocam hesap offline binlerce kişi giriyor yani öyle olur mu sanmıyorum.

GTA V oyunu destekler ama EA tabanlı oyunlar internet istediği için desteklemez.
-Ubisoft connet offline destekler.
-Epic Games Launcher offline destekler.
-Steam bazı offline oyunları destekler.

Hocam ama hiç Launcher'lere giremem büyük ihtimal ama binlerce kişi oynuyor hesaplarda hiç giriş yapmadan Ubisoft oyunlarına girebilirim mi yani?

Ho.

Hocam hesap offline binlerce kişi giriyor yani öyle olur mu sanmıyorum.

Hocam ama hiç Launcher'lere giremem büyük ihtimal ama binlerce kişi oynuyor hesaplarda hiç giriş yapmadan Ubisoft oyunlarına girebilirim mi yani?
Anladığım kadarıyla hesap satın almışsınız hesabı çevrimdışına alıp başlatabildiğiniz oyunları oynayabilirsiniz onun dışında satın aldığınız ürün sahibi ile iletişime geçip gerekli oyunlar için giriş yapmak gerektiğini uygun dille anlatıp yardımcı olmasını istemelisiniz. İnsiyatifi dışında çözüm olacağını sanmıyorum.

Anladığım kadarıyla hesap satın almışsınız hesabı çevrimdışına alıp başlatabildiğiniz oyunları oynayabilirsiniz onun dışında satın aldığınız ürün sahibi ile iletişime geçip gerekli oyunlar için giriş yapmak gerektiğini uygun dille anlatıp yardımcı olmasını istemelisiniz. İnsiyatifi dışında çözüm olacağını sanmıyorum.

Hocam offline hesap var arkadaşımda ondan alacağım.

Bu neyi değiştirir anlamadım ama online giriş isteyen oyunları da girişten sonra offline devam edebilirsiniz.

Bu neyi değiştirir anlamadım ama online giriş isteyen oyunları da girişten sonra offline devam edebilirsiniz.
Eğer çözdüyseniz. çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın diğer kullanıcılar için hocam.

Bu neyi değiştirir anlamadım ama Online giriş isteyen oyunları da girişten sonra offline devam edebilirsiniz.

Eğer çözdüyseniz. Çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın diğer kullanıcılar için hocam.

Okey hocam işaretlicemde son bir şey sorucam hiç giriş yapmadanda bazı oyunlarda offline oynayabilir miyim yani?

Geri
Yukarı