Ofis kullanımı için sessiz Switch klavye önerisi

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
Hem iş bilgisayarımı hem kişisel bilgisayarımı tek bir klavye mouse ile kullanıyorum. Şu an Blue swtich bir klavyem var. Fakat aşırı sesli. Ofis kullanımında bir süre sonra kafamı ağrıtıyor. Ekstrem pahalı olmayan sessiz bir Switch'e sahip olan tok bir basış hissi olan klavye arıyorum. NumLock ve bilek desteği olsa iyi olur.

Bütçe ne? Red Switch bakabilirsiniz.

Açıkçası bütçeyi modele göre değerlendireceğim. Çok beğendiğim makul bir klavyede 2K üstüne de çıkmayı düşünebilirim. Elimdeki klavye fazlasıyla sıktı çünkü. Sanıyorum Switch olarak en çok beğendiğim ses MX silent red oldu. Bu Switch'leri kullanan bir klavye biliyor musunuz? Ya da elimdeki Game tech Venom klavyesinin Switch'lerini bu Switch'ler ile değiştirmem mümkün müdür?

Size o zaman slim mekanik klavyelerden önerebilirim. Bütçe belirtmemişsiniz ama bu klavye sizin işinizi fazlasıyla görecektir:

Normal ve uygun fiyatlı TKL düşünürseniz de bu modeli tavsiyre ederim:

Bakabilirsiniz hocam, sıfırı bulunmuyor şu anda. Ben kullanıyorum, space sesindeki ses dışında sorunum yok.

Space de nasıl bir problem var acaba. Eğer Blue Switch vari bir ses çıkartıyorsa sıkıntı olabilir. En çok kullanılan tuşlardan sonuç olarak.

Size o zaman Slim mekanik klavyelerden önerebilirim. Bütçe belirtmemişsiniz ama bu klavye sizin işinizi fazlasıyla görecektir:

Normal ve uygun fiyatlı TKL düşünürseniz de bu modeli tavsiyre ederim:

Klavye güzel görünüyor ama ben belirtmeyi unutmuşum. Laptopvari Slim klavyelerde yazmakta çok zorlanıyorum. O tuşların normal masaüstü klavye tipinde olması şart benim için.

Çoğu orta seviye mekanik klavyede olduğu söylenen bir ses var. Yay sesi değil ama çınlama diyeyim. Şık şık gibi bir ses.

YouTube incelemesine baktım şimdi evet bir tık yüksek gibi ama eğer alternatif bulamazsam diğer tuşları için ses iyi duruyor. Bir kenara not ettim klavyeyi.

YouTube incelemesine baktım şimdi evet bir tık yüksek gibi ama eğer alternatif bulamazsam diğer tuşları için ses iyi duruyor. Bir kenara not ettim klavyeyi.

Diğer tuşları iyi evet, genel olarak memnunum. Çok dert etmesemde bilek desteğinin derisinin altlardan yavaş yavaş açıldığını söyleyebilirim. 4 ay oldu alalı.

Aslında benim kullandığım Corsair K60 RGB Pro klavyeye de göz atabilirsin. Cherry Viola switch'ler kullanıyor ve switch değil sadece yay sesi biraz duyuluyor ama onu sadece sen duyarsın klavyenin yakınında olduğu için. Yazım hissiyatı falan çok güzel. Ben gerçi HyperX Pudding keycapsle kullanıyorum ve o-ring silikon halka da ekledim çınlamayı azaltması adına. Daha bir güzel oldu.

Geri
Yukarı