OKB için reçetesiz ilaç var mı?

Doktora görünme şansım yok. Takıntılarım da kontrol edilemeyecek bir düzeye çıktığı için bütün hayatımın içine ediyor. Bunun için bir reçetesiz ilaç var mıdır?

Merhaba iyi günler, ben de obsesif kompülsif bozukluk hastasıyım seni en iyi ben anlarım. İlaca başlama dostum, ilaçlar insanı salaklaştırıyor. Ben önce selectra, prozac, abilify, lustral, abizol, ritalin son üçlüyü şu anda kullanıyorum hala, iyi bir şey değil kesinlikle heveslenme. Senin adına şahsen üzüldüm çok kötü bir hayat yaşıyorsundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler,bende obsesif kompülsif bozukluk hastasıyım seni en iyi ben anlarım.İlaca başlama dostum,ilaçlar insanı salaklaştırıyor ben önce selectra,prozac,abilify,lustral,abizol,ritalin son 3 lüyü şuanda kullanıyorum hala,iyi birşey değil kesinlikle heveslenme.Senin adına şahsen üzüldüm çok kötü bir hayat yaşıyorsundur discord'un varsa ver sohbet edelim ben seni sakinleştiririm.
İlaçsız kendimi düzeltebileceğimi sanmıyorum ya da başka birinin, kaç yıldır kendimi düzeltmeye çalışıyorum. Eskiden daha az dı biraz daha iyi gidiyordu hayatım ama kendimi düzeltmeye çalıştıkça daha çok artmaya başladı şu an dışardaki insanların deli dediği kısımdayım. Belki ilaç bir kurtuluşum olur. Aslında annemin kullandığı antidepresanlar var onları kullanmamak için kendimi tutuyorum ama kullanıp bir gün bile olsa rahat yaşayıp o duyguyu yaşamak isterim.

Geri
Yukarı