Okula bisikletle gidilir mi?

LynxC

Hectopat
Sorum başlıktaki gibi. Okula bisikletle gidilir mi? Okulla uzaklığım 3 km civarında. Okulun içine bıraksam bisikleti bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum başlıktaki gibi. Okula bisikletle gidilir mi? Okulla uzaklığım 3 km civarında. Okulun içine bıraksam bisikleti bir sıkıntı çıkar mı?

Öğretmenler odasına falan bırakırsın ya da kantine.

Biraz zor olmaz mı 600 kişilik bir okul desek 20 kişi bisikletle gelse öğretmenler odasına hayatta almazlar kantin zaten kira ödüyor yeri için orasıda almaz. Onun yerne bahçede direk vs. bir yere kitleyebilir bence.

Gidilir. Neden gidilmesin? Kulaklığı takıp, müzik dinleyerek hem de çok güzel gidilir. Bisikleti de öğrencilerden uzak düzgün bir yere kitlersen başına bir şey de gelmez. Hatta güvenlik falan varsa ona yakın bir yere de kitleyebilirsin.

Elbette gidilir. Mesela ben her gün bisikletle gidiyorum :)

Okul içine bırakılabilir herhalde ama kilitleyip bırakman tavsiyemdir.

Gidilir. Neden gidilmesin? Kulaklığı takıp, müzik dinleyerek hem de çok güzel gidilir. Bisikleti de öğrencilerden uzak düzgün bir yere kitlersen başına bir şey de gelmez. Hatta güvenlik falan varsa ona yakın bir yere de kitleyebilirsin.

Evet, o arada yandan araba çarpsın. Bisiklet ve benzeri araçlar kullanılırken müzik dinlenmez. Birine vurdum öyle.

Geri
Yukarı