Okula giderken PS5 nasıl alınabilir?

Kaptan Darry

Picopat
Arkadaşlar, merhaba. Umarım iyisinizdir. Okula gidiyorum, şu anda bir tane bilgisayarım var ama Steam'in son kur şeylerinden sonrasında PS5 almak istemekteyim. Okula gidiyorum bunu bir şekilde nasıl yapabilirim? Çalışma olarak eğer iş bulabilirsem nasıl ilerlemeliyim?

Arkadaşlar, merhaba. Umarım iyisinizdir. Okula gidiyorum, şu anda bir tane bilgisayarım var ama Steam'in son kur şeylerinden sonrasında PS5 almak istemekteyim. Okula gidiyorum bunu bir şekilde nasıl yapabilirim? Çalışma olarak eğer iş bulabilirsem nasıl ilerlemeliyim?

PS5 alınca ne olacak çok pahalı onlarda 2ci el almaya çalış cracklı.

1. seçenek bilgisayarını satıp yapmak.
2. seçenek Eğer lise okuyorsan çıraklık eğitimine geçip o şekilde para kazanabilirsin.
3. seçenek pedere yalvarabilirsin.

Harçlık alıyorsunuzdur herhalde, biriktirin.
16bin tl birikene kadar ps6 çıkar hocam

İleride pişman olabilirsiniz, bu yaşta kendinizi 2 oyun oynamak için yormayın.

Harçlıkla bir şey alma dönemi bir 8-10 sene önce bitti. Benim okul zamanlarıma geliyor ve o dönem harçlıklarım ile sıfır ayarında bir motosiklet bile almıştım, ama şu dönemde imkansız gibi bir şey. Harçlık olarak asgari ücrete yakın bir şey alması lazım.

Hocam arkadaş liseye gidiyor varsayalım harçlığı 100 TL olsun, 50 TL yemek 5 TL su dışında hiçbir şey almasa 55 TL biz buna düz 50 diyelim. Haftada 5 gün okula gidiyor 50 TL kenara atsa 250 TL. Hafta sonlarını çıkarırsak bir yıl 260 gün kalıyor internete göre 260x50 bu da 13.000 TL ediyor arkadaşın hâlâ 3 4 bin TL eksiği kalıyor öğrenci harçlığıyla PS5 alınmazzz.

Verebileceğin en kötü karar olabilir. Hadi PS5'i aldın oyunları nasıl alacaksın?

Jailbreak olabilir belki. 🤠

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı