Okula gidilmeyen gün sınav olmuş

Soyle telafisi olacak ama rapor istiyor tek sıkıntı o güne raporum yok şöylede bir şey var o gün yoklama alınmamış.
hocam sen bu işi müdürle vesaire konuş bence. o gün normalde ders olmadığını yoklama bile alınmadığını anlat. hocayla çözemezsin o işi

hocam sen bu işi müdürle vesaire konuş bence. o gün normalde ders olmadığını yoklama bile alınmadığını anlat. hocayla çözemezsin o işi
Müdürün umrunda olmaz bilmiyorum. Acaba hiç bir şey demesem giremez miyim? Hoca raporu sorarsa verdim derim çünkü aynı hocanın sınavında girmemistim oda aynı sozluydu sadece bize raporlarıniz varmi dedi evet dedim girdim notumu girdi. Hocalar bakabiliyomu devamsızlığıma?

Müdürün umrunda olmaz bilmiyorum. Acaba hiç bir şey demesem giremez miyim? Hoca raporu sorarsa verdim derim çünkü aynı hocanın sınavında girmemistim oda aynı sozluydu sadece bize raporlarıniz varmi dedi evet dedim girdim notumu girdi. Hocalar bakabiliyomu devamsızlığıma?
Nasıl bir okulda okuduğunu bilmediğimiz için bunlara bişey dememiz zor hocam. Eğer yakalanmayacağını düşünüyorsan sana kalmış ama bu tarz hareketlerdense hakkını savunarak çözmen daha iyi olur senin için genel olarak. Bu tarz hareketleri ilerde üniversite okumayı düşünüyorsan yapamazsın çünkü hakkını aramayı öğrenmen senin için daha iyi olur

Arkadaşlar cuma günü sözlü varmış ve ben gitmedim zaten tatil olacak diye hocada sınav gibi yapıyor ve bunu söylemişti ama gitmemiştim ve raporum da yok.

Şimdi sizce ben ne yapmaliyim? Hoca raporunuz olsun diyor rapor yok sizce ne yapmalıyım? G alırım eğer girmesem ve önemli.

Eğer hoca sizi sevmiyorsa yapmaz ve sözlü demişsiniz zaten sınavdan yüksek alıp geçersiniz o dersi diye düşünüyorum çünkü hocaların yapma zorunluluğu yok o yüzden insaflı değilse yapacak pek bir şey yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı