Okula gitmek istemiyorum

Merhaba arkadaşlar, bu sene liseye geçtim ve hiçbir şekilde okula gitmek istemiyorum nedense çok garip geliyor hiç tanımadığım insanlar olacak ben 1. sınıftan beri birçok arkadaşımla aynı sınıftaydim hep ve bir anda liseye geçince içimde kötü bir his var. Boyum 1.60 zaten belki dalga geçerler diye de düşünüyorum o yüzden de böyle olabilir sizce ne yapmam lazım mesela okulun ilk günü neler yapmam lazım?
Merak etme erkeklerin çogunun boyu lisede uzar zaten yani benim tanıdığım her kısa boylu öyle oldu merak etme.

Çürük elma siyah diye elmaya kırmızı demek "yalan uydurmak" değildir.

Zaten senin tipler yüzünden ülke gelişmiyor iki kas yapan adam oluyor değil mi dur sen cevap verme evet.

Kankam lise ortamı internette gördüğün gibi değil öyle zorba tipler falan yok 12'ler senden haraç kesmeyecek, tuvalette dövmeyecek herkes kendi kafasında yani rahat ol.

Sen bize okula gel görürssün zorbalığı. 2dk ağlatırlar.

Merhaba arkadaşlar, bu sene liseye geçtim ve hiçbir şekilde okula gitmek istemiyorum nedense çok garip geliyor hiç tanımadığım insanlar olacak ben 1. sınıftan beri birçok arkadaşımla aynı sınıftaydim hep ve bir anda liseye geçince içimde kötü bir his var. Boyum 1.60 zaten belki dalga geçerler diye de düşünüyorum o yüzden de böyle olabilir sizce ne yapmam lazım mesela okulun ilk günü neler yapmam lazım?

Sende kendimi gördüm bende seninle ayni şeyi yaşiyorum.

Dalga geçme gibi bir durum olmaz hadi dalgamı geçti sende onunla geçersin ama şöyle bir şey de var hep yürekli olan kazanır dostum başta diklenirsen lise boyunca rahat edersin ama ezilirsen o 4 sene boyunca devam eder kendini ezdirme yeter. Bu işler kalıba kiloya bakmıyor her şey yürek de bitiyor.

Dalga geçme gibi bir durum olmaz hadi dalgamı geçti sende onunla geçersin ama şöyle bir şey de var hep yürekli olan kazanır dostum başta diklenirsen lise boyunca rahat edersin ama ezilirsen o 4 sene boyunca devam eder kendini ezdirme yeter. Bu işler kalıba kiloya bakmıyor her şey yürek de bitiyor.

Ne kalıbı? Adam benden kalıplı kavga edemiyorum çocuk beni eziyor ne yapayım?

mesela benim boyum 1.50 m ve 10.sınıfa başladım.Benimlede dalga geçiyorlar ben takmıyorum,onlara aldırış etmiyorum :)

Geri
Yukarı