Okula gitmekten yoruldum

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Direk konuya girmek istiyorum. Okuldan çok yoruldum. Aynı zamanda okula sabah gitmek beni çok bunaltıyor, depresyona sokuyor. Dersleri çok seviyorum ama okulu sevmiyorum. Okula karşı bir soğukluk var. Mesela yarın okul var diye günüm çok sıkıcı bunaltıcı mutsuz geçti. Yani ağlamak istiyor insan. Biraz sohbet olsun okulu nasıl sevebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Direk konuya girmek istiyorum. Okuldan çok yoruldum. Aynı zamanda okula sabah gitmek beni çok bunaltıyor, depresyona sokuyor. Dersleri çok seviyorum ama okulu sevmiyorum. Okula karşı bir soğukluk var. Mesela yarın okul var diye günüm çok sıkıcı bunaltıcı mutsuz geçti. Yani ağlamak istiyor insan. Biraz sohbet olsun okulu nasıl sevebilirim?

Lise 2'de sabahları sis olurdu okula gideceğim vakit tam o vakitlerde giderdim acaba sisli havada okula gitmek nasıl olur diye kendi kendime böyle eğlenceler bulur giderdim. Bir bakmışım ki yaz tatili gelmiş sende kendine böyle bir şeyler bul emin ol zaten okula gitme isteğin düzelecek.

Hocam lise 1 de genelde herkes sessiz sakin oluyor ve sizin konularınız bayağı bir ağır şayet ben lise 1 de lise 3'ten daha çok zorlanmıştım ama size tavsiyem 10.sınıfa kadar bir şekilde dayanın.10. sınıf lisenin nefes alma yeri gibi bir şey o zaman rahatlarsınız ama şu anlık yapacak bir şey yok.

Lise 2'de sabahları sis olurdu okula gideceğim vakit tam o vakitlerde giderdim acaba sisli havada okula gitmek nasıl olur diye kendi kendime böyle eğlenceler bulur giderdim. Bir bakmışım ki yaz tatili gelmiş sende kendine böyle bir şeyler bul emin ol zaten okula gitme isteğin düzelecek.
Hocam yaz tatilini sayıyorum. Zaman geçmiyor?

Bende aynı durumdayım sabah 6 da kalkmak hiç istemiyorum mesela.
Hocam gerçekten ya şuan keşke hasta olsam gitmesem :D

Hocam yaz tatilini sayıyorum. Zaman geçmiyor?

İşte yanlış nokta o şöyle düşün bir şey satın alacaksın ancak ayın 15'inden sonra alabileceksin sence o ayın 15i hemen mi gelir yoksa sana çok uzakmış mı gibi gelir ama böyle bir şeyin olmadığını düşünürsen hızlı olur

Dipnot: Üniversite 2'ye başlarken yurt odama taşındım bir baktım ki mezuniyetim gelmiş zaman ne çabuk geçmiş anlamadım bunun sebebi arkadaş ortamı ve okuldaki ortam

Banada bazen oluyor hocam yapacak birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı