Okulda tehdit ediliyorum

Tam 21 sayfanın hepsini okudum ,çünkü çok ilgi çekici bir konu ve komik açıkçası . Şimdi hocam öncelikle olayın kurgu olma ihtimali var yani sizin uydurduğunuz bir hikayede olabilir , ancak hikaye değilse daha kötü çünkü çok garip , korkak , saçmalayan bir çarsınız hiç kusura bakmayın kim ne önermişse onu yapamam bunu yapamam diyorsunuz , hocanın türkçü olduğu kanısına nerden vardınız asıl gariplik orda neyse tüm her şeyi analiz ettikten sonra söyleyeceklerim şu ki ; dedikleri gibi okul değiştirin yani ben bile her gün geliş gidiş 2-3 saat yol çekiyorum , o yönden çok saçma davranıyorsunuz gidin bir meslek lisesine hem para kazanın her bir şeyler öğrenin hem bu olaydan ders çıkarır öyle ortalıkta çok ağzı boş laf yapmazsınız belki de , diğer bir yol ise dedikleri gibi yok yapamam cart curt o zaman bıçaklanmayı dayak yemeyi hak ediyorsunuz biraz çalışın yani konuşmak adına biraz rol yapın evde kendi kendinize ardından pztsi saat 9-10 gibi evden çıkıp polise gidin ve kendinizi acındırarak da olsa biraz konuşun anlatın derdinizi baktınız cidden olmuyor biraz daha kafanızda kurarak dedikleri gibi gidin Ülkü ocaklarına anlatın yalan söylemeyi kendinize yakıştıramıyor değilsiniz sadece üşengeçsiniz , tembelsiniz , insanlar ne der diye düşünüyorsunuz gidin adam gibi anlatın olursa olur olmazsa da zaten olmaz eğer ki hiç zannetmiyorum tabi de gerçekten yalan söylemeyi kendinize yediremiyorsanız onlar milleti zorbalamayı kendilerine yediriyorken siz niye kendinize yediremiyorsunuz hayırdır melek falan mısınız , benim şahsi fikrim direkt pztsi gidin ülkü ocaklarına anlatın . Gerisi sizin elinizde fakat bana dayak yiyecek ya da ürkekliğinizden ötürü dalgaya alınacaksınız gibi geliyor.

neden ki acaba

Bide moderatörlere yalvarıyorum bakın ne olursunuz konuyu kapatmak gibi bir şey yapmayın lütfen her konuyu kapatıyorsunuz zaten bu işin akıbeti ve sonucunu merak ediyorum @ToslaReynarok sizden lütfen pztsi salı falan güncelleyin tabi hayatta kalabilirseniz .

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bugün sabah törene girmedim bilerek geç gittim ilk işim idareye gitmek oldu her şeyi anlattım sorumlu kişileri çağırdılar bayağı aşağıladılar bu çocuğun ayağı taşa takılırsa sizden bilirim diye de dediler benden özür dilediler ve konu kapanmış oldu.

Geri
Yukarı