Okuldan kaçmak

o6_shevchenko

Femtopat
Daha fazla  
Bugün 2. derste matematik sınavımız vardı sınava girdikten sonra okuldan kaçtım eve gittim. Hoca aileme mesaj atmış hakkında cezai işlem uygulanacaktır diye bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 2. derste matematik sınavımız vardı sınava girdikten sonra okuldan kaçtım eve gittim. Hoca aileme mesaj atmış hakkında cezai işlem uygulanacaktır diye bir şey olur mu?
Valla okuldan okula değişir bence. Benim okul idaresiyle aram iyidir yakınız baya ama bi ara kaçmak istedim ondan sonraki gün çağırdı müdür yardımcısı yazılı uyarı verdi direk.

Devlet okulu mu özel mi? Devlet okullarında en azından bizim zamanımızda bir problem olmuyordu. Özelleri bilmiyorum kafalarına göre kural uyduruyorlar

Disiplin yersin en fazla azar işitirsin birde. Eğer katıysa müdür yardımcıların ve öğretmenin tutanak tutabilirler belki. Çok takma

Ben direk hiç gitmedim.

Sınav olmasaydı bende gitmeyecektim de mecburen gittik

Bir şey olmaz ben çok kaçtım hala kaçıyorum.

Sağ olun hocam bu okuldaki ilk kaçmam değil zaten o yüzden tedirgin oldum

Azarlarlar sadece hiçbir şey olmaz

Tamamdır sağ ol reis

Disiplin yersin en fazla azar işitirsin bir de. Eğer katıysa müdür yardımcıların ve öğretmenin tutanak tutabilirler belki. Çok takma

Müdür bir tık katı ama yine de çok takacağını zannetmiyorum yeni geldi zaten

Hocam bir şey olmaz bence, kızarlar sadece.

İnşallah hocam sağ olun cevabınız için

Devlet okulu mu özel mi? Devlet okullarında en azından bizim zamanımızda bir problem olmuyordu. Özelleri bilmiyorum kafalarına göre kural uyduruyorlar

Devlet okulu reis ilçemdeki en berbat okullardan birisi vallahi kaçan kaçana ama ilk kaçmam değil o yüzden biraz tedirgin oldum daha önceden de kınama almıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı