Okullarda öğretmen ve öğrenci kapıları ayrı olabilir mi?

balisus

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
Sorun başlıktaki gibi arkadaşlar bununla ilgili bir kural var mı acaba? Çünkü öğretmen kapısı olayından dolayı okul tavaf ederek giriyoruz. Cikarken de aynısı oluyor, boyle bir zorunluluk var mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde ön kapı öğretmenler için alttaki kapı ise öğrenciler için. Hatta öğretmen kapısından çıkmayalım diye bazen nöbetçi öğretmenler bekliyor orada. Zaten 1 seneye kurtuluyorum ne halleri varsa görsünler umursamıyorum daha saçma saçma işler.

Öğretmen kapısı dediğin acil çıkış merdivenleriyse evet böyle bir şey yapabilirler.

Hayir hocam veliler vs gecebiliyor kocaman okul girişi yani ama sadece ogretmen giriyor. Ayni giriş okulun diğer tarafinda da var ve oradan öğrenciler geciyor.

Zorunluluk yok fakat okul idaresi uygun görebilir. Denetlendikleri zaman bahane sunabilirler, buna yapabilecek bir şeyin yok.

Bende CİMER'den vs bir şey çıkar mı diye düşünmüştüm. Çünkü okula girmem 30 saniye durağın önündeki o giris. Mudur yardimcisi bekliyor orada. Hocam gec kaldim diyorum git dolan diyor. Abartisiz 5-6 dk suruyor o sirada yok yazilmis oluyoruz bile.

Bizde ön kapı öğretmenler için alttaki kapı ise öğrenciler için. Hatta öğretmen kapısından çıkmayalım diye bazen nöbetçi öğretmenler bekliyor orada. Zaten 1 seneye kurtuluyorum ne halleri varsa görsünler umursamıyorum daha saçma saçma işler.

Evet bizimki de bunun gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı