OLED monitör tavisyesi

• Konuyu başlatan SCK1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 70
  • Görüntüleme 8B

SCK1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar gündelik işlerde kullanabileceğim ve içerik tüketebileceğim bir OLED ekran arıyorum ama pek bulamadım gibi. 24" veya 27" inç modeller genel olarak iyidir. Oyun falan oynamıyorum sadece görünüşü estetik (çerçeveleri ince, standı sağlam, ayarlanabilir) ve renk doğruluğu vs. özellikleri iyi olsun Hertz vs. önemli şeyler değil benim için. HDR desteği olursa da fena olmaz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar gündelik işlerde kullanabileceğim ve içerik tüketebileceğim bir OLED ekran arıyorum ama pek bulamadım gibi. 24" veya 27" inç modeller genel olarak iyidir. Oyun falan oynamıyorum sadece görünüşü estetik (çerçeveleri ince, standı sağlam, ayarlanabilir) ve renk doğruluğu vs. özellikleri iyi olsun Hertz vs. önemli şeyler değil benim için. HDR desteği olursa da fena olmaz :)
OLED monitör Türkiye'ye çok az geliyor. O kadar küçük boyutta da değiller. 27" den başlıyorlar. Ama oyun ve Hz gibi şeyler aramıyorsan, çok da gerekli olacağını sanmıyorum. Ben çok araştırdım OLED camiasını, Türkiye maalesef çok geride ve çok pahalı.

Asus Oled mağazamıza sorun demiş Gaming.gen. Geldiğini görmedim. Bakılabilir.

Bütçe belli değil. Fakat OLED'ler pahalı. Cebinizde 30K para olduğunu düşünüyorum.
Samsung Oled bunu kullanan birinin konusu var.

CES 2023'te tanıtılan 2 tane 2K 27 inç OLED monitör var hocam.

#1 - ASUS PG27AQDM: Türkiye'de 2023'ün 2. çeyreğinde satışa sunulacak.
#2 - LG 27GR95QE-B: Bu da 2023'ün 2. veya 3. çeyreğinde satın alınabilir olacaktır.

Bu monitörleri takip etmelisiniz. 24 inç OLED monitör henüz yok.

CES 2023'te tanıtılan 2 tane 2K 27 inç OLED monitör var hocam.

#1 - ASUS PG27AQDM: Türkiye'de 2023'ün 2. çeyreğinde satışa sunulacak.
#2 - LG 27GR95QE-B: Bu da 2023'ün 2. veya 3. çeyreğinde satın alınabilir olacaktır.

Bu monitörleri takip etmelisiniz. 24 inç OLED monitör henüz yok.
Teşekkürler hocam tavsiyeniz için

Asus Oled mağazamıza sorun demiş Gaming.gen. Geldiğini görmedim. Bakılabilir.

Bütçe belli değil. Fakat OLED'ler pahalı. Cebinizde 30K para olduğunu düşünüyorum.
Samsung Oled bunu kullanan birinin konusu var.
Gelmiş bir tane Asus oled ama fazla büyük ya ekran boyutu olarak. Ayrıca o fiyat nedir aman aman. En iyisi küçük boyut oled bir tv bulmak anladığım kadarıyla.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam tavsiyeniz için

Gelmiş bir tane Asus oled ama fazla büyük ya ekran boyutu olarak. Ayrıca o fiyat nedir aman aman. En iyisi küçük boyut oled bir tv bulmak anladığım kadarıyla.
LG C2 42" alabilirsiniz herkes gibi.

Geri
Yukarı