Olimpikspor satıcısı güvenli mi?

İstediğim ayakkabıyı bilinen mağazalarda bulamadığım için HB üzerinden bu satıcıdan alacağım. Daha önce ayakkabı almış ve memnun/pişman olan var mı?

Genel yorumlara baktım, iyi de vardı kötü de vardı. Açıkçası bizim tüketicimizin özellikle ayakkabı konusunda çok bilinçsiz olduğunu bildiğim için yaptığı yorumları pek baz alamıyorum. Buradan danışmak istedim.

Dipnot: Kendi web Site'ları ETBİS'e kayıtlı değil. Ne kadar önem teşkil eder bilmiyorum.

Güvenilir, yorumları da genellikle olumlu bir ürünün altında yorumlara baktığınız da sadece o satıcıdan alanların yorumları yok başka satıcıların yorumları da bulunuyor kötü yorumlar baktığım kadarıyla genelde başka satıcılar.

Güvenilir, yorumları da genellikle olumlu bir ürünün altında yorumlara baktığınız da sadece o satıcıdan alanların yorumları yok başka satıcıların yorumları da bulunuyor kötü yorumlar baktığım kadarıyla genelde başka satıcılar.
Trendyoldan satıcıya yapılan yorumları ayriyeten profilinden görebiliyoruz. Ürün yorumlarına bakarken de filtreleyip bakıyorum hem HB hem Trendyoldan. Bana da güvenilir gibi geldi ama bi sorayım dedim hocam.

Trendyoldan satıcıya yapılan yorumları ayriyeten profilinden görebiliyoruz. Ürün yorumlarına bakarken de filtreleyip bakıyorum hem HB hem Trendyoldan. Bana da güvenilir gibi geldi ama bi sorayım dedim hocam.
Yanlış anlamayın benim kendi alışverişim olmadı, hb puanı ve değerlendirmesi açısından konuştum, mağazalarıda var istanbulda. İsterseniz arayıp bir konuşabilirsiniz içiniz rahat olması açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı