Omega Timi Teemo kostümü açılır mı?

Neleda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F, Asus Prime x670-P-CSM, İnno3D 4070 Super, Lexar ARES RGB 32 GB (2x16) 6000 MHz CL30, Netac N930E 1 TB, XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Selam. 2 hesabım var. Birinde havai fişek ve minik şeytan Teemo kostumu diğerinde ruh çiçeği Teemo kostumu var. Sana özel mağazada %50 indirimle 910 RP'ye Omega timi Teemo çıktı. 2 hesapta da 1050 RP var. Sizce açmaya değer mi açarsam da hangi hesaba açayım?

Oynuyorsan açılır, güzel kostüm. Bence 2 Teemo skini olan hesabına al, ikide bir değişmek zorunda kalmamak için.
100k teemo var. Arada oto olarak başka lane gelmediği sürece sadece teemo oynuyorum. Dediğin gibi yapmak mantıklı 2 kostumu açık hesaba alayım.

Bana kalırsa sahip olduğun kostümler Omega'dan daha güzel. Almazdım.
Bende youtubeda açıp izledikten sonra kararsız kaldım açıkçası. 1050 rp ile daha mantıklı yapacak bir şey bulamadım. Astronot Teemo ve Omega Timi haricinde tüm güzel kostumlerine sahibim evet.

Bende YouTube'da açıp izledikten sonra kararsız kaldım açıkçası. 1050 RP ile daha mantıklı yapacak bir şey bulamadım. Astronot Teemo ve Omega Timi haricinde tüm güzel kostumlerine sahibim evet.

İlla Teemo için harcamana gerek yok. Farklı yerlerde kullanabilirsin. Etkinlik kapsülü alabilirsin, skin bekleyebilirsin. Başka Hero için skin alabilirsin. Çünkü Omega Timi vaov bir kostüm değil.

İlla Teemo için harcamana gerek yok. Farklı yerlerde kullanabilirsin. Etkinlik kapsülü alabilirsin, skin bekleyebilirsin. Başka Hero için skin alabilirsin. Çünkü Omega Timi vaov bir kostüm değil.
Malesef soylediklerinde cok haklisin ugursuz koruma da nerflendi ustelik. En iyisi biraz daha beklemek belki oyunun bedelsiz verdigi kurelerden cikar.

Geri
Yukarı