One Piece vs Naruto

İkisi arasında kıyaslama yapmanın çok mantıksız olduğunu düşünüyorum. Annen mi yoksa baban mı sorusu gibi ama ilk izlediğim anime Naruto olduğu için onun her zaman yeri bende ayrıdır. One Piece'i de seviyorum tabii.

İkisi arasında kıyaslama yapmanın çok mantıksız olduğunu düşünüyorum. Annen mi yoksa baban mı sorusu gibi ama ilk izlediğim anime Naruto olduğu için onun her zaman yeri bende ayrıdır. One Piece'i de seviyorum tabii.

Aynen ikisi de mükemmel. Ben de bayağı düşündüm seçerken.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de izlemedim ama Naruto'yu biraz izledim One piece gereksiz uzun olduğu için Naruto derdim her türlü.

Tek bölüm bile izlemediğin bir şeyin uzunluğu için nasıl gereksiz diyebiliyorsun hayret. One Piece'in uzun olması aşırı detaylı olmasından 40 kere atomlarına ayrılan karakterin her seferinde hiçbir şey olmamış gibi yeniden oluştuğu shounenler gibi sündürülmesinden değil. 870 bölüm izledim 900 bölüm okudum One Piece'de sıkıldığım tek bir bölüm bile olmadı. Ben bilerek geriden geliyorum tabi. Naruto'yu ise bitirdim aynı şekilde onda da sıkılmadım. Tek bir şey hariç; ana karakterin konuştuğu kısımlar işkenceydi Naruto'da. Bununla ilgili nette bir sürü "meme" var hatta.

One Piece daha iyi bence hazır final saga'ya da giriş yaptı bütün gizemleri çizeceğini ek olarakta çok büyük bir savaş arcı çizeceğini söyledi interneti kıracaktır büyük ihtimal.

İkisini de izlemedim ama Naruto'yu biraz izledim One piece gereksiz uzun olduğu için Naruto derdim her türlü.
Aynen kanka One Piece çok uzun ama Naruto çok kısa. Boruto serisiyle Naruto zaten OP'nin bölüm sayısını fark atarak geçiyor. Ayrıca bir animeye uzun diye laf atmak da ayrı bir toxiclik değil mi?

Geri
Yukarı