One UI 6.1 geçmeye değer mi?

A54 kullanıyorum, tam 31 Aralık günü aldım. Geçen perşembe gününe kadar One UI 6 kullanıyordum. Şu an One UI 6.1 kullanmaktayım. Yapay zeka gelmedi. Batarya konusunda bir problem yok aynı gibi. Kilit ekranına widget geldi. Bunun dışında One UI 6 ile aynı.

One UI 6.0 kullanıyorum şu an ilk aldığımda 5'li bir şeydi sürüm guncelleyince yavaşladı. Pişman oldum daha da yavaşlar diye korkuyorum. A34 cihaz.
Ai özellikleri şu an A34'e gelmeyecek diye biliyorum, o yüzden stabil olana kadar biraz bekleyin acelesi yok.

A54 kullanıyorum, tam 31 Aralık günü aldım. Geçen perşembe gününe kadar One UI 6 kullanıyordum. Şu an One UI 6.1 kullanmaktayım. Yapay zeka gelmedi. Batarya konusunda bir problem yok aynı gibi. Kilit ekranına widget geldi. Bunun dışında One UI 6 ile aynı.
A54'e One UI 6.1 geldi mi? Bende yapayım o halde.

Screenshot_20240522_193344_Software update.jpg

Sebebini düzgün şekilde belirt, beni eleştiremezsin.

Adam haklı arkadaşım 6.0 ile pil ömrünü bozmuşlardı 6.1 ile daha da rezil oldu. Gelen AI özellikleri de yeterince gereksiz. S22'ye bütün AIler geldi diye biliyorum içlerinde tek işe yarar olan circle the Search onun dışı leş.

S22 kullanıyorum. Animasyon inanılmaz pürüssüzleşti. Kilit ekranı widgetlarını da beğendim. Yapay zekayla duvar kâğıdı da oluşturabiliyorsunuz.

Screenshot_20240609_094038_One UI Home.jpg

Screenshot_20240609_094331_Wallpaper and style.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı