OnePlus 9 vs Xiaomi 11T Pro

soruvar

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
OnePlus 9 ve Xiaomi 11T Pro fiyatları birbirine çok yakın. Hangi modeli seçmek daha mantıklı olur? Şu an kullandığım cihaz Xiaomi Mi 9t. Bu telefonlar haricinde öneri de alabilirim.

Kamera olarak çok daha üstün OnePlus 9. ekran tarafında da her iki cihaz iyi. Parlaklık olarak OP9 daha iyi, panel kalitesi olarak mi 11t daha iyi.

Donanım ve performans olarak da OnePlus 9 çok daha üstün.

OnePlus 9 daha iyi bir cihaz.

OnePlus 9 kronik arızası var mı? İnceleme videosu bulamadım.
Ekranı için bazı yerlerde standart AMOLED özelliği bile yok denmiş. Mi 9T ekranı AMOLED bu cihaza geçiş yapınca ekranı kötü gelir mi?
S21 FE de düşünülebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
OnePlus 9 kronik arızası hakkında bilgim yok. OP9 da AMOLED panel sıkıntı olmaz. Evet S21 FE de düşünebilirsin tabii.
Fazla soru sordum ama telefon fiyatları çok yükseldi almışken iyi bir şey olsun istiyorum. 11T ve OP9 arasında OP9 iyi demiştik. S21 FE ve OP9 arasında sizce hangisi iyi. Exynos işlemci üzer mi ? Şu cihazı da düşünebilirsin dediğiniz varsa onada bakabilirim.

Performans olarak OnePlus 9 daha iyi bir cihaz. Kamera olarak S21 FE daha iyi. Ayrıca iki model arasındaki fiyat farkı aşırı fazla ve bu nedenle S21 FE çok daha mantıklı. Exynos 2100 modeli de yeterli olur.
Cevaplarınız için teşekkür ederim değerlendireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı