Oneplus One mı Asus Zenfone 6 mı Lg G Flex mi ?

onurylkn54

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oneplus One, Asus Zenfone 6, Lg G Flex.
Bu üç telefon arasında kaldım arkadaşlar, en iyisi Oneplus One ama onunda garanti ve ileride parça sorunu olabilir diye düşünüyorum. Asus Zenfone 6 zaten hiç bir yerde kalmamış bulmaya çalışıyorum. Lg G Flex'te bir tek Vatan Computer'da buldum. Sizce ne yapmalıyım ? Benim için performans çok önemli çünkü daha çok oyun için kullanacağım. Yani bir nevi oyun konsolu gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle One Plus One öneririm. Snapdragon 801 kullanan bir cihaz. Aynı zamanda fiyat performansı da iyi bir cihaz. Tabi bulabilirseniz.

Hiç Counter Strike oynamadınız mı? Kötü ve iyi olmayan kelime.
Hayır oynamadım.
Kesinlikle One Plus One öneririm. Snapdragon 801 kullanan bir cihaz. Aynı zamanda fiyat performansı da iyi bir cihaz. Tabi bulabilirseniz.
Sahibinden.com'da satan kişiler var. Yani kendileri yurtdışından getiriyorlar.
One Plus One en iyisi ama garantilik bir durum oldumu elinde kalır,onun için ben G Flex diyorum.
Bende sizin gibi düşünüyorum. Ama biraz daha araştıracağım. Diğer cevapları da değerlendireceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı