Online FPS oyunu önerisi

Hoytz

Centipat
Daha fazla  
Online FPS açlığım var. CS ve R6 çok oynadım artık sıktı. Valorant denedim o da pek sarmadı. Böyle Online FPS oyunu önerebilir misiniz? CoD tarzı olursa çok daha iyi olur.
Daha önce oynadıklarımı da sayıyım: Apex legends, Titanfall, overwatch, tf2, bf serisinin birçoğu.

Aradığınız oyun Hunt Showdown olabilir fakat herkese hitap eden bir oyun değil kendisi. Apex'in son güncellemesini denemediyseniz ona da bakabilirsiniz. Seveni var TF2 bakılabilir.
Birde The finals var bir göz atabilirsiniz.

Aradığınız oyun Hunt Showdown olabilir fakat herkese hitap eden bir oyun değil kendisi. Apex'in son güncellemesini denemediyseniz ona da bakabilirsiniz. Seveni var TF2 bakılabilir.
Birde The finals var bir göz atabilirsiniz.
Bunu uzun zaman önce satın almıştım. İndiriyim bir bakiyim.

Online FPS açlığım var. CS ve R6 çok oynadım artık sıktı. Valorant denedim o da pek sarmadı. Böyle Online FPS oyunu önerebilir misiniz? CoD tarzı olursa çok daha iyi olur.
Daha önce oynadıklarımı da sayıyım: Apex legends, Titanfall, overwatch, tf2, bf serisinin birçoğu.
battlefield 1 ve 5

Battlebit remastered, isonzo, holdfast nations at war, squad, hell let loose, the finals, overwatch2, gray zone warfare ama ben oyunun oturmasını bekleyeceğim 6 ay 1yıl falan bu sürede iyi bir hale geldiyse alacağım, ready or not, illa modern savaşlar olacak diye birşey yok chivalry 2, hunt showdown

Geri
Yukarı