Online oyun için PC

Émir Ünér

Hectopat
Arkadaşlar şuan netbook' umdan Silkroad online adlı oyunda 4 adet açıp oynuyorum. Netbook' umun özellikleri aşağıda.

hdPfO8N.png

VFBu0Ph.png

Şimdiki topluyacağım bilgisayarda 8 adet karakter açıp oynayabilir miyim?

İşlemci:VATAN COMPUTER - INTEL - Pentium G3220 Soket 1150 3.0GHz 3MB Cache 22nm
Anakart:http://www.vatanbilgisayar.com/Anak...dvi&dp-anakart/productdetails.aspx?I_ID=68881
RAM:VATAN COMPUTER - GSKILL - 4GB Ripjaws DDR3 1333MHz CL9 1.5V Tek Mod
Kasa:VATAN COMPUTER - EVEREST - EAGLE EC337 400W MidT ATX S
Ekran Kartı:VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7730 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Bütçeni biraz daha artırıp sonrasında konu açmanı tavsiye ederim. Soruna gelirsek; Atom işlemcili, 1 gb ramli, onboard ekranlı bir netbook 4 karakter açıyorsa topladığın hayli hayli açmalı. Fakat madem bir bilgisayar toplayacaksın biraz birikimden sonra daha iyi bir sistem topla.

Silkroad Online oynayan kaldı mı yahu? 4 Yıldan fazla oynadım pişmanım.
Var var :)

- - - Güncellendi - - -

Bütçeni biraz daha artırıp sonrasında konu açmanı tavsiye ederim. Soruna gelirsek; Atom işlemcili, 1 gb ramli, onboard ekranlı bir netbook 4 karakter açıyorsa topladığın hayli hayli açmalı. Fakat madem bir bilgisayar toplayacaksın biraz birikimden sonra daha iyi bir sistem topla.
Yani bu sistemle rahatça oynayabilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hala loader var mı? Bot kullanıyorsundur %100 videon varsa konu açıp koyarsan izlerim :)
Bot kullanıyorum hatta sistemi toplayıp seri çekmeye başlıyacağım.

- - - Güncellendi - - -

750 TL BENDE VARDI BABAMLA KONUŞTUM 500 LİRADA BABAM VERDİ BENDE BU SİSTEMİ ALMAYA KARAR VERDİM.
İŞLEMCİ:AMD FX 4100 ===242 TL.
ANAKART:M5A97 LE R2.0 ===202 TL.
RAM:4x2 1866 MHZ RAM ===202 TL.
KASA:DARK OPTİMUS 500W USB 3.0 VE SDD READY ===142 TL.
EKRAN KARTI:ASUS HD 7790 DC2 2GB 128 BİT ===283 TL.
HDD:1TB SEAGATE BARRACUDA ===157 TL.

%30 İNDİRİMLE FİYATI BİRAZ DAHA DÜŞÜCEKTİR.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı