Online oyun tavsiyesi

Aynen, bileklerine hakimsen CS:GO olabilir. Bir kerelik para veririm diyorsan GTA 5 Online (iyi para yalnız :D ), H1Z1, DayZ, Arma 3 inceleyebilirsiniz. Bu oyunlarda sonradan para vermek güç bakımından üstünlük sağlamıyor.

League of Legends, DotA 2 bakmadıysanız bakabilirsiniz. Metin2, Silkroad, Knight Online artık önermiyorum zaten biliyorsunuzdur.

Ayrıca twitch.tv den "games" kısmına gelerek oynanan oyunlara bakabilirsin burada hem çeşit çok hem de direkt olarak oradan oyunu daha rahat incelersin.

CS:GO'da öde ve kazan yok onda haklısınız ama H1Z1'de öde ve kazan mevcut. Zaten böyle olduğu için sony çok eleştirildi, öde ve kazana itiraz eden oyunculara paralarını geri ödedi. Arma serisi ise çok ağır bir oyundur. Gerek istediği sistem özellikleri bakımından gerekse oynanış bakımından. CS gibi çık vur değildir, taktik oyunudur herkese uygun değildir.

Call of duty 4 yükle beraber oynayalım :D

Bende Cod serisinin sevmediğim son çıkan 2 oyunu hariç diğer tüm oyunları mevcut ancak cod bo2'den başkası sarmıyor. İlk çıkan oyunlarda Türklere uygun gecikme değeri sunan sunucu bulmak güç ayrıca sunucular oyuna yükleme yapıyor, oyunun arkaplanını cartını curtunu değiştiriyor o yüzden sevmiyorum. Çevrim içi arkadaşlarla oynamak için Cod alacaksanız, COD BO2 almanızı veya COD BO3'ü beklemenizi tavsiye ederim.

-----------------

Ayrıca arkadaşlarınla takım halinde oynamak istiyorsan, oyuna para ayıracak bütçede varsa Far Cry 4 sistemin düşükse Far Cry 3'ü mutlaka öneririm. Şuan bile 1.5bin kişi oynuyor Far Cry 3 'ü ve oyun süresi de inanılmaz uzun.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da öde ve kazan yok onda haklısınız ama H1Z1'de öde ve kazan mevcut. Zaten böyle olduğu için sony çok eleştirildi, öde ve kazana itiraz eden oyunculara paralarını geri ödedi. Arma serisi ise çok ağır bir oyundur. Gerek istediği sistem özellikleri bakımından gerekse oynanış bakımından. CS gibi çık vur değildir, taktik oyunudur herkese uygun değildir.

H1Z1'i denemedim hiç, doğrudur. Arma serisi ile CS:GO çok farklı bana göre. Arma serisinde her bakımdan savaşıyorsun, daha çok strateji var ve daha kapsamlı.

H1Z1'i denemedim hiç, doğrudur. Arma serisi ile CS:GO çok farklı bana göre. Arma serisinde her bakımdan savaşıyorsun, daha çok strateji var ve daha kapsamlı.

H1Z1 ile ilgili haberler, oyunu alacakların fikir sahibi olması açısından bu haberleri okusunlar:

Sony H1Z1'in Öde ve Kazan Mantığından Memnun olmayan oyunculara geri ödeme yapıyor
H1Z1 Kötü Başladı
H1Z1 Aldıysanız Paranızı Geri Alabilirsiniz

Arma serisi çok ağır bir oyundur diyerek, Arma serisi ile CS:GO'nun farklı olduğunu belirtmek istedim. Çünkü çoğu arkadaş arma'yı csgo gibi çık vur çatış sanıyor ama öyle değil bu yönüyle bana da uyan bir oyun değil açıkçası. Ben CS:GO gibi pek ayrıntıya girmeyen, hızlı oynanışa sahip savaş oyunlarını severim. Bahsi geçen oyunu/oyunları daha önce hiç oynayan kişilere tavsiyem boşuna para verilmemesi için oyun almadan bi youtubeden oynanışına bakmalarını öneririm.

H1Z1 ile ilgili haberler, oyunu alacakların fikir sahibi olması açısından bu haberleri okusunlar:

Sony H1Z1'in Öde ve Kazan Mantığından Memnun olmayan oyunculara geri ödeme yapıyor
H1Z1 Kötü Başladı
H1Z1 Aldıysanız Paranızı Geri Alabilirsiniz

Arma serisi çok ağır bir oyundur diyerek, Arma serisi ile CS:GO'nun farklı olduğunu belirtmek istedim. Çünkü çoğu arkadaş arma'yı csgo gibi çık vur çatış sanıyor ama öyle değil bu yönüyle bana da uyan bir oyun değil açıkçası. Ben CS:GO gibi pek ayrıntıya girmeyen, hızlı oynanışa sahip savaş oyunlarını severim. Bahsi geçen oyunu/oyunları daha önce hiç oynayan kişilere tavsiyem boşuna para verilmemesi için oyun almadan bi youtubeden oynanışına bakmalarını öneririm.
Sony h1z1'i başka bir firmaya sattı. Nasıl bir yol izleyeceklerini zaman gösterecek

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı