Online sınavım gönderildi mi emin olamıyorum

Yasin252

Hectopat
Bugün fizik2 sınavım vardı. Fizik çözmem de çok yavaştır. Son 10 saniye sınavı gönder ve bitire bastım lakin içim de bir kuşku kaldı. Artık sınavı gönderip gönderemediğimi de göremiyorum.
Acaba sınavım gönderilmiş midir? Ayrıca soruların şıkları kaydedilmişti. Gönder ve bitire basamasam bile gitmiş midir cevapları? Ya da gönderildiğini görmemin bir yolu var mıdır ?

Her üniversitenin sistemi farklı çalışıyor, girdiğiniz site ismini verirseniz kullandıysak yardımcı olabiliriz.

Bro bizde de aynısı var adı OYS diye geçiyo. İlk başta kaydeder sonra GÖNDER tuşuna bastıktan sonra gönderir 2 aşamalı yani anlayacağın.

LMS'de soruyu işaretlediğiyseniz sisteme kaydediliyor. Sınav yetişmediği zamanlarda bile yaptığımız kadarı kabul edildi, yani denendi.

Bro bizde de aynısı var adı oys diye geçiyor. İlk başta kaydedir sonra gönder tuşuna bastıktan sonra gönderir 2 aşamalı yani anlayacağın.

Kanka gönder ve bitire bastım da emin olamıyorum.

LMS'de soruyu işaretlediğiyseniz sisteme kaydediliyor. Sınav yetişmediği zamanlarda bile yaptığımız kadarı kabul edildi, yani denendi.
Çok teşekkür ederim Atlas üniversitesin de mi okuyorsunuz ?

Geri
Yukarı