Onvo TV alınır mı?

ThranduiI

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Konu başlığı klişe kaldı biraz ama 10000-12000 bandında bütçem var ve bu fiyat aralığında 50-55 inç televizyon almak istiyorum. Netflix, Prime Video ve kablosuz bağlantı ile telefon ve bilgisayar görüntüsü aktarmak için kullanacağım. Araştırmalarıma göre bu bütçeye kıyasla en ideal televizyon markası Onvo olarak geldi bana. Tavsiyeleriniz var mıdır?

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onvo'nun 42 inç Android TV modelini iki tane tanıdığıma aldık. Ekonomik modellerdi. IPS panele sahip ve 1080P modellerdi. 5K civarına gayet güzeldi.

Onvo'nun 42 inç Android TV modelini iki tane tanıdığıma aldık. Ekonomik modellerdi. IPS panele sahip ve 1080P modellerdi. 5K civarına gayet güzeldi.
Anladım hocam dediğim gibi çok üst düzey bir şekilde kullanmayacağım iyi görüntü alayım bağlantı sorunu yaşamayayım yeterli benim için. İşimi göreceğini düşünüyorum

2 senedir kullanıyorum L1 lisansli Android memnunum. Eger F950 serisi alirsan alinabilir uygun fiyatlilar. Gece indirimlerinde bazen bayağı indirim oluuor.

Merhaba arkadaşlar.

Konu başlığı klişe kaldı biraz ama 10000-12000 bandında bütçem var ve bu fiyat aralığında 50-55 inç televizyon almak istiyorum. Netflix, Prime Video ve kablosuz bağlantı ile telefon ve bilgisayar görüntüsü aktarmak için kullanacağım. Araştırmalarıma göre bu bütçeye kıyasla en ideal televizyon markası Onvo olarak geldi bana. Tavsiyeleriniz var mıdır?

Teşekkür ederim.
Her markanın ve modeline göre olan televizyonların sorunu var. Bu sorunların başında populer olarak onvo gibi markalar geliyor. Hatta bu aralar çok değişik isimlerde televizyonlar piyasaya sürülmüş. Özellikle 101 de bim de farklı farklı televizyonlar var.

Konuya gelecek olursak 10k 12k bütçe de televizyonun sana verebilecekleri kısıtlı. Mesela Qled alamazsın bu fiyata ya da daha hızlı işlemciye sahip bir televizyonda bulamazsın. Bu fiyat bandında populer olarak satan: vestel, onvo, toshıba, tcl, phlips gibi markalar geliyor.
Ben de 1 ay önce bim üzerinden tcl 50 inç 4k google tvyi aldım. Fiyatı da 11k idi. Eğer bayilerde hala varsa tavsiye ederim. Biraz yavaş gir çıkları var tvnin ama benim gözlemlerime göre ekran kalitesi ve renk doygunluğu güzeldi.

Toshiba nın da 50 55 inç modelleri var ama onlarda 101 de 14 15kdan başlıyor. Eğer tlc bulup onvo ile arasında kaldıysan ya da onvo gibi markalar arasında kaldıysan kesinlikle TCL öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı