Opel İnsignia 1.6 Edition Elegance Almayı Düşünüyoruz!

• Konuyu başlatan Serkan KONUKCU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
S

Serkan KONUKCU

Ziyaretçi
Arkadaşlar şuan bizde Fiat Linea 1.3 Multijet Urban var. Arabanız sıfır yanı 2.el almadık, sıfır aldık. Gerçekten yokuşlarda falan çok yoruluyor. Babamla 3-4 haftadan beri Opel İnsignia 1.6 Editions Elegance modelini almayı düşünüyoruz, Gurses Opel. Küçükçekmece Sefaköy' de.
Bu galeri, kendisi şoför koltuğu ve onun yanındaki koltuk kafalarına necvox model TV gibi SD kart, şarz yeri, kulaklık yeri giriş yerleri var. 8 inç boyutunda. 79.000 TL civarında 2014 Model Aralık ayı çıkış tarihli. Fırsat aracı. Kredi başvurusunu yaptık. İnşaallah kredi çıkar ve alırız, ben çok istiyorum.
Hayırlısıysa nasip olsun diyorum.

İnşallah istediğiniz gibi olur. Kazasız belasız kullanmak nasip olur. Opel'in insignia için sloganı "daha iyisini yapana kadar en iyi bu" şeklindeydi. Arabanın şekli benim çok hoşuma gidiyo. Sınıfındaki arabalardan daha şık. Güzel seçim. Chevrolet Cruze da ona muadil bi araç diye düşünüyorum onada bi göz at. Birde eklemek istediğim taksitle araba almak biraz mantıksız yani kredi ile. Faizi falan derken biraz uçuyor rakamlar. Durumlar belli, zaten 79 bini nakit verebiliyor olsanız daha iyisinide alırsınız o ayrı mesele ama şahsi görüşüm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı