OpenCore Ventura kurulumu yaptıktan sonra neler yapılmalıdır?

Mustafa Türker

Hectopat
Kurulumdan sonra neler yapmalıyım? Wi-Fi ve Bluetooth'um çalışmıyor desteklemiyormuş zaten ama ethernet girişim çalışıyor normalin altında bir internet hızı veriyor gibi?. Apple servislerini nasıl kullanabilirim?

Kurulumdan sonra neler yapmalıyım? Wi-Fi ve Bluetooth'um çalışmıyor desteklemiyormuş zaten ama ethernet girişim çalışıyor normalin altında bir internet hızı veriyor gibi?. Apple servislerini nasıl kullanabilirim?
Hackintosh kurulum rehberini takip ederseniz zaten herşeyi anlatıyor olması lazım.

@claus konu sahibinin önceki konusunda Qualcomm QCA9377 olduğu belirtilmiş.

@claus Apple servislerinden kastı da FaceTime, App Store vb. Bunun için SMBIOS, ethernet ve Apple kimliği üçgeni lazım.
Neyi beğenmediniz hocam anlatmıyor mu bahse konu rehberler arkadaş kurulum sonrası ne yapacağım demiş herhangi bir takıldığı nokta vesaire gibi birşeyde yok burada yapması gereken rehberi takip etmek bir sorum olursada burada konu açmak.

Alınan her hata ve sorunda konuya cevap olarak bir link atıp emin olmamakla beraber cevap vermek nedir? Neyi beğenmediniz dedikten sonra idrak etmediğin bir şeye beğenmedim atmış olman da ironik olmuş. İyi forumlar.

@onderalpk11 Bak güzel kardeşim, saçma sapan 'beğenmedim' tarzı ifadeler ile insanları tahrik etme. Sonra ağzının payını alınca, profil mesajı ile özür dileyip ardından kendi mesajını silip kendini gülünç duruma düşürme. Daha geçenlerde aynısını yaptın. Ondan sonra beni etiketleyip, özür dileyip bir de kuyruğunu kıstırıyorsun.

Son düzenleme:
@onderalpk11 Bak güzel kardeşim, saçma sapan 'beğenmedim' tarzı ifadeler ile insanları tahrik etme. Sonra ağzının payını alınca, profil mesajı ile özür dileyip ardından kendi mesajını silip kendini gülünç duruma düşürme. Daha geçenlerde aynısını yaptın. Ondan sonra beni etiketleyip, özür dileyip bir de kuyruğunu kıstırıyorsun.

Bak abi, burası bir forum. Tartışma yeri değil. Burada kimseyi aşağılamaya hakkın yok. Ben o zaman üyeye yanlış bilgi veriyorsun diye "beğenmedim" attım. Sonra iyi niyetimle özür diledim.
Şimdi de iyi niyetimi suistimal ediyorsun. Üslubuna dikkat etmelisin.

@Mustafa Türker sistem bilgilerinizi detaylı paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı