Opera GX duvar kâğıdı kalitesi 144p oluyor

DataSmile

Decapat
Daha fazla  
Opera GX animasyonlu-animasyonsuz duvar kâğıdı seçimlerimde kaliteyi 144p yapıyor ve iğrenç bir görünüm sunuyor duvar kâğıdı kalitesi ayarlayabileceğimiz bir ayar bulunuyor mu?

Hızlı erişimde boş bir yere sağ tıklayın. Sonrasında ''Canlı duvar kağıdını yapılandır'' seçeneğine tıklayın.

2023-07-20_17-25.png

Render Scale ayarını artırırsanız görüntü kalitesi artacaktır.

2023-07-20_17-26.png

Tarayıcınız güncel değil. Tarayıcınızı güncelleyin.

2023-07-22_01-52.png

Güncelleme sayfasını açınca güncel diyebilir. Opera'nın güncelleme sisteminin sorunları var. Diğer Chromium tarayıcılar gibi hızlıca güncellemeyi algılayamıyor veya hatalı sonuç söylüyor. Sayfayı bir kere yenileyin. Sayfayı yenileyince veya tekrar güncelleştirmeleri denetle deyince varsa yeni sürümü yükleyecektir.

Eğer ayarlarından güncellenmiyorsa bağlantıdan güncel sürümü tarayıcıyı kaldırmadan yükleyin.

Ayda veya iki ayda bir güncellemeleri kontrol edin.

Tarayıcınız güncel değil. Tarayıcınızı güncelleyin.

Eki Görüntüle 1871660

Güncelleme sayfasını açınca güncel diyebilir. Opera'nın güncelleme sisteminin sorunları var. Diğer Chromium tarayıcılar gibi hızlıca güncellemeyi algılayamıyor veya hatalı sonuç söylüyor. Sayfayı bir kere yenileyin. Sayfayı yenileyince veya tekrar güncelleştirmeleri denetle deyince varsa yeni sürümü yükleyecektir.

Eğer ayarlarından güncellenmiyorsa bağlantıdan güncel sürümü tarayıcıyı kaldırmadan yükleyin.

Ayda veya iki ayda bir güncellemeleri kontrol edin.

Güncelledim şimdi ama buna rağmen yine aynı şekilde gözüküyor.

resim_2023-07-22_023239605.png

Şu an canlı duvar kağıdı kullanmıyorsunuz. O yüzden ayar gözükmüyor. Canlı duvar kağıdı ayarını halen test ettiklerinden, kullanıcılara rastgele zamanlarda sunuyorlar. Direkt denemek için Early Bird ayarını açın.

2023-07-22_02-45.png

2023-07-22_02-45_1.png

Sonrasında bağlantıdan hareketli duvar kağıdı yükleyin. Mods üzerinden yüklenen duvar kağıtlarında ayarları değiştirebiliyorsunuz.

2023-07-22_02-49.png

2023-07-22_02-50.png

Geçen nasıl açtığımı hatırlamıyorum. Şu anlık bu yöntemler erişebildim. Ayarlarında da kalite kısmı yoktu. Belki duvar kağıdına göre değişiyor olabilir. Veya bu kalite ayarını test aşamasından çıkarmış olabilirler.

Geri
Yukarı