Opera GX indiriliyor kısmında kalıyor

Tunahan0811

Femtopat
Daha fazla  
Bende de öyle kaldı anlamadım. Nasıl yapacağım? Anakartımda Wi-Fi özelliği yok. Eski bir anakart. Ben Ethernet'le bağlanıyorum ve benim de aynı yerde takılı kalıyor.

1690324151314.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de öyle kaldı anlamadım. Nasıl yapacağım? Anakartımda Wi-Fi özelliği yok. Eski bir anakart. Ben Ethernet'le bağlanıyorum ve benim de aynı yerde takılı kalıyor.

Eki Görüntüle 1876731
Bende aynı sorunu yaşamıştım bir ara . Sonra bir iki gün bekleyip tekrar denedim olmuştu , tam olarak bende çözemedim neden olduğunu.

Bende aynı sorunu yaşamıştım bir ara. Sonra bir iki gün bekleyip tekrar denedim olmuştu, tam olarak bende çözemedim neden olduğunu.

Bende bayağı bekledim. Ama yine de düzelmedi. Bakim bir 2,3 gün daha bekleyeyim. Bir de benim anakartım Wi-Fi'siz ya ondan olabilir seninki Wi-Fi'lidir.

Bağlantıdan çevrimdışı paketini yükleyebilirsin. Direkt sunucudan kurulum dosyasını yüklediğinden, aracı uygulamanın yaşadığı bağlantı sorunlarına maruz kalmazsınız.

2023-07-27_12-02.png

Her tarayıcı bu tarz durumlar için çevrimdışı paket sunar. Çevrimiçi indirme 300 KB bir dosya üzerinden yukarıda bıraktığım 110 MB dosyayı indirir. Kurulum yaptığını gösterek kullanıcıya hızlı bir deneyim yaşadığı hissini verir.

Wi-Fi ile de alakası yok.

Bağlantıdan çevrimdışı paketini yükleyebilirsin. Direkt sunucudan kurulum dosyasını yüklediğinden, aracı uygulamanın yaşadığı bağlantı sorunlarına maruz kalmazsınız.

Eki Görüntüle 1878345

Her tarayıcı bu tarz durumlar için çevrimdışı paket sunar. Çevrimiçi indirme 300 KB bir dosya üzerinden yukarıda bıraktığım 110 MB dosyayı indirir. Kurulum yaptığını gösterek kullanıcıya hızlı bir deneyim yaşadığı hissini verir.

Wi-Fi ile de alakası yok.

Reis çok teşekkür ederim gerçekte Allah razı olsun.

Geri
Yukarı