Operatör Kapışmaları

Avealı olmak ayrıcalıktır. 25TL ye 750 dk, 5000 sms, 2 gb internet.
1000Dk 1000Sms 2Gb = 23 Lira :) (Avea)

Babam kullanıyor. Aradığımız zaman hiç ulaşamıyoruz. Sadece o bize ulaşabiliyor çeken yer bulursa. Gerçekten büyük bir ayrıcalık. İyi Sosyaller.
İki hattım mevcut. Biri Vodafone diğeri Avea kapsama alanları yere göre değişiklik gösterebilir ama durum hiç belirttiğiniz gibi değil. Her iki hattımda da sorun yaşamıyorum internet hızı olsun vs. Vodafone hız olarak 1700 kbps alıyorsam Avea 1200 Kbps veriyor her ikiside ideal hızlar malum TTNet daha 500kbps yi geçemiyor :)

1000Dk 1000Sms 2Gb = 23 Lira :) (Avea)

İki hattım mevcut. Biri Vodafone diğeri Avea kapsama alanları yere göre değişiklik gösterebilir ama durum hiç belirttiğiniz gibi değil. Her iki hattımda da sorun yaşamıyorum internet hızı olsun vs. Vodafone hız olarak 1700 kbps alıyorsam Avea 1200 Kbps veriyor her ikiside ideal hızlar malum TTNet daha 500kbps yi geçemiyor :)

Yalan söyleyecek değilim. Arkadaşlarımda şikayetçi bu durumdan. Sizin olduğunuz yerde çekiyor olabilir. Fakat Koca Mustafa paşa , Güngören ve çevresi bu durumdan hiç memnun değil. Taşıtlarda kullanamadığını söyleyen arkadaşlarda olmuştu. Bu konuyu daha fazla uzatmanın manası yok. Memnun olmayan değiştirir zaten. Teşekkürler.

Babam kullanıyor. Aradığımız zaman hiç ulaşamıyoruz. Sadece o bize ulaşabiliyor çeken yer bulursa. Gerçekten büyük bir ayrıcalık. İyi Sosyaller.

Sorunun sizde olduğunu düşünüyorum yaşadığınız yere göre değişir o durum. Ben genellikle Yunanistan' a yakın yerler haricinde sorun yaşamadım. Yunanistan sınırına 3-5 km yaklaştığımda sadece hat aveadan çıkıyor seyahat moduna geçiyor. Edirne ve Tekirdağ' da yaşıyorum ve gayet memnunum.

Dünya genelinde en kötü gsm operatörlüğü yarışması yapılsa, Avea 1. olamasa bile 2.liği kimseye kaptırmaz. Çekim gücü süper ! Öyle bir teknoloji kullanıyorlarki japon görse ağlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı