Operatörlerde Satılan Cihazların Sıkıntılı Olması

HighPixel

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Dün öğlen civarı kuzenlerim ve bir arkadaşlarıyla oturuyoruz. Telefonlardan muhabbet açıldı. Kız bana "Operatörlerde satılan cihazların fabrikadan sıkıntılı çıkan modeller olduğunu ve bu cihazları satan operatörlerin bundan komisyon aldığını" söyledi. Tabi ben şok, ben vefad, ben iptal. Kıza bunu söyleyen de bir satıcıymış. Bu kadarı fazla değil mi? Türkiye'de olması beni şaşırtmadı. Ne dayatılıyorsa onu yapıyoruz. Çoğumuzun onlardan daha bilgili olduğumuz bir kesin kanı. Böyle bir şey gerçek olabilir mi sizce?
Operatörden aldığın cihazda bir sıkıntı var mı üstad? @Recep Baltaş

Ailemden birisi daha önce operatör üstünden iPhone 5 aldı, 7-8 ay sonra ses kısma tuşlarında sorunlar yaşadı, sorgusuz sualsiz ürün değişimi yapıldı. Bahsedilen durumun olduğunu düşünmüyorum.

Sanmıyorum böyle bir şey olacağını. Teşhir ürünü satıyorlar mı bilemem ama ben Apple tarafından üretilmiş bir iPhone 6 aldım. Bükülmesi dışında ne sıkıntı olabilir ki :)
Recep abi bu bükülme olayı telefonun kendisi mi bükülebiliyor yoksa bir arıza mı? Her yerde bu haberi görüyorum bir türlü anlayamadım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı