Oppo A74 telefonla HP Victus bilgisayara bağlanılmıyor

Sukete Hiroma

Centipat
Daha fazla  
İlk başta eşleştirme başarılı olurken, bağlantı kurduktan iki saniye sonra bağlantı geri kopuyor ve istediğim dosyaları gönderemiyorum. Zaten aynı sıkıntıyı USB bağlarken de yaşıyorum. Dosyaları açmak için bağlıyorum, masaüstünden telefonuma dosyaları görüntülemek için tıklıyorum, beni bayağı bekletmesi sonucu "bu klasör boş." ibaresini görüyorum.

Soruna doğrudan bir çözüm bilmiyorum ancak alternatif bir çözümüm olabilir. Playstore'dan ShareMe uygulamasını indirip, açtıktan sonra sağ üst köşeden üç noktaya dokunup, PC ile paylaş derseniz, ftp sunucu oluşturmanıza izin veriyor. Alternatif FTP sunucu uygulamaları da vardır ama benim kullanmayı en rahat bulduğum uygulama bu. Daha sonrasında bilgisayarınızın dosya yöneticisi kısmına ftp://192.168.x.x:2121 yazdığında (bu ip adresini uygulamada da göreceksin zaten) dosyalara erişebilmelisin.

Soruna doğrudan bir çözüm bilmiyorum ancak alternatif bir çözümüm olabilir. Playstore'dan ShareMe uygulamasını indirip, açtıktan sonra sağ üst köşeden üç noktaya dokunup, PC ile paylaş derseniz, ftp sunucu oluşturmanıza izin veriyor. Alternatif FTP sunucu uygulamaları da vardır ama benim kullanmayı en rahat bulduğum uygulama bu. Daha sonrasında bilgisayarınızın dosya yöneticisi kısmına ftp://192.168.x.x:2121 yazdığında (bu ip adresini uygulamada da göreceksin zaten) dosyalara erişebilmelisin.
Deneyip yazarım teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı