Origin Access Premier'ı 2 kat daha ucuza alın

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Bugün sizlere Origin Access Premier'ı nasıl 2 kat daha ucuza alınacağını gösterdim.

Dikkat etmeniz gereken nokta banka/kredi kartı 'nızı VPN eklemeden önce EA'nin sitesinden ödeme yöntemi olarak eklemeniz gerekiyor.

Ben daha önce de bu yöntemle oyun almıştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

VPN linki:
http://bit.ly/OAPVPN

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yöntemi deneme şansım olmayacak fakat bir konu hakkında uyarıda bulunmam gerek. Dikkat etmeniz gereken nokta banka/kredi kartı 'nızı VPN eklemeden önce EA'nin sitesinden ödeme yöntemi olarak eklemeniz gerekiyor. Bu maddeye gerçekten önem vermeniz gerek sonuçta VPN kullanıyorsunuz ve ağ trafiğiniz her ne kadar farklı bir ülkeden gelse de kredi kartlarınızın çalınma ihtimali olduğunu unutmayın bu maddeyi VPN açmadan önce uygulayın

Bu olay eskiden de yapılan birşeydi. Ama bazı oyunlarda oyun dili sadece Rusça seçilebiliyordu. Bu sorun hala devam ediyor mu bilginiz var mı? Bu yöntemle Battlefield 1'i alan var mı?

Bu olay eskiden de yapılan birşeydi. Ama bazı oyunlarda oyun dili sadece Rusça seçilebiliyordu. Bu sorun hala devam ediyor mu bilginiz var mı? Bu yöntemle Battlefield 1'i alan var mı?
Ben :) Videoyu izlediysen anlarsın.

Video'yu izledim de tekil alımlar için deneyen oldu mu diye merak ettim. Direk Origin Access Premier'i değilde VPN ile sadece Battlefield 1'i almayı deneyen oldu mu acaba. Bu durum eskiden çok yaşanan bir sıkıntıydı. Bu arada emeğinize sağlık :)
Oyunları da ucuza alabiliyorsunuz. Deals kısmından. :) Aslında öyle bir sıkıntı yoktu sorun şuydu insanlar VPN'yi kapatmıyor satın aldıktan sonra o şekilde indirmeye çalışıyordu. Origin'i kapatıp VPN'yi kapatıp Origin'i tekrar açmanız lazım ki IP'niz tanınsın size göre dil seçeneği sunulsun. Teşekkürler.

Oyunları da ucuza alabiliyorsunuz. Deals kısmından. :) Aslında öyle bir sıkıntı yoktu sorun şuydu insanlar VPN'yi kapatmıyor satın aldıktan sonra o şekilde indirmeye çalışıyordu. Origin'i kapatıp VPN'yi kapatıp Origin'i tekrar açmanız lazım ki IP'niz tanınsın size göre dil seçeneği sunulsun. Teşekkürler.
O yüzden de olabilir haklısınız. Ben akşama bir operasyon yapayım o zaman 😄

O yüzden de olabilir haklısınız. Ben akşama bir operasyon yapayım o zaman 😄
Valla hocam benim de 1 yıllık Premier alasım var. Bundan önce Access Basic vardı daha yeni bitti :) Acaba değer mi ne tür oyunlar gelir hep soru işareti kafamda.

Valla hocam benim de 1 yıllık Premier alasım var. Bundan önce Access Basic vardı daha yeni bitti :) Acaba değer mi ne tür oyunlar gelir hep soru işareti kafamda.
Ben Premier almayı düşünmüyorum. Şu ara çok sık oyun oynayamıyorum. Sistemimde yeni oyunlarda sorun çıkarıyor. Konusu nedeniyle Battlefield 1'i bayadır oynamak istiyordum. Hazır indirimdeyken alayım.
Premier için de bence Fifa veya Battfield gibi her yıl çıkan oyunları güncel olarak alanlar için güzel bir durum zaten her yıl o oyunlara para veriyorsanız üste biraz daha verip bir yıl boyunca bir çok oyun oynamak daha mantıklı.

Geri
Yukarı