Çözüldü Orijinal GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirsupra1453

Picopat
Daha fazla  
Orijinal GTA San Andreas açılmıyor.
Arkadaşlar oyun orijinaldir klasörlerinden anlayabilirsiniz oyuna tıklıyorum imleç dönüyor ve öyle kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    69,4 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
Hocam setup'u kurmanız lazım oyunu kurmanız için. Setup'ta tikli kısımda SkyGfx ve Project2DFX, PS2-like graphics seçeneklerini kaldırın öyle kurun. Eğer setuptan daha önceden kurduysanız oyunun kurulu olduğu bölümden modloader klasörüne gelip yukarıda yazdığım modların klasörlerini silin. Cleo'yu silmenize gerek yok.
@emirsupra1453 Uyumluluk ayarları olmadıysa silin tekrar yükleyin direkt, fazla boyutu da yok zaten.
Hocam dosya doğrulaması nasıl oluyor?

@emirsupra1453 Te Allah'ım. Satın almadığınız oyun nasıl orijinal olsun?

Neyse, oyun dosyalarını bozmuşsunuz gibime geliyor. Setup duruyorsa silip tekrardan kurun.
Setupla kurmadım hocam zor geldi :)

@emirsupra1453 Te Allah'ım. Satın almadığınız oyun nasıl orijinal olsun
çok haklısınız hocam artık para vermediğim oyuna orjinal demem.

Hoca
Sorunu çözemezsen oyunu buradan indirebilirsin.

https://www.mediafire.com/file/8siew6549zyseuh/Grand_Theft_Auto_-_San_Andreas_Repack_v4.rar/file
hocam şuan oradanda yüklüyorum

Evet oyun orijinal değil muhtemelen yüklediği CLEO da yanlış sürüm. Çorba gibi olmuş diyebiliriz.

GTA:SA hiçbir platformda yok evet, Rockstar sitesinde Trilogy var ancak bu konuda kurallar esnek. Doğrusunuz.
Hocam ben 30 dk liğine akti değilim sonra gelicem önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler ilgilendiğiniz için :D

Hocam şuan oradanda yüklüyorum.
Benim attığım setup'lu. Ben linkini attığım yerden yükledim bir sorun yaşamadım. Siz de kurduktan sonra sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle. RAR dosyasını yükledikten sonra klasöre çıkarın ve içerisindeki setup'u açmadan önce Kurulumsuz GTA SA'yı silin öyle yükleyin.

Benim attığım setup'lu. Ben linkini attığım yerden yükledim bir sorun yaşamadım. Siz de kurduktan sonra sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle. RAR dosyasını yükledikten sonra klasöre çıkarın ve içerisindeki setup'u açmadan önce Kurulumsuz GTA SA'yı silin öyle yükleyin.
Hocam benim like atma yasağım var yoksa yani şahanesiniz:D

Hocam dosya doğrulaması nasıl oluyor?
Oyun dosyaları doğrulanırken, dosyalar kontrol edilir; dosyaları bozuk veya eksik inen oyunlarda oluşan sorunların çözülmesini sağlar.
Oyun açılmıyordur veya bir hata alıyorsunuzdur, bu durumda oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemi yaparsınız ve o bozuk olan dosyanın yarattığı problem çözülür.

Siz orijinal değince Steam'de kaldırılmadan önce edindiğinizi düşünmüştüm. Oradan oyun kütüphanesinden sağ tık ile dosyaları doğrulama seçeneğine basarak doğrulardınız.

Benim attığım Setup'lu. Ben linkini attığım yerden yükledim bir sorun yaşamadım. Siz de kurduktan sonra sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle. RAR dosyasını yükledikten sonra klasöre çıkarın ve içerisindeki Setup'u açmadan önce Kurulumsuz GTA SA'yı silin öyle yükleyin.

Hocam attığınız şeyin boyutu 3.5 GB değil mi?

Oyun dosyaları doğrulanırken, dosyalar kontrol edilir; dosyaları bozuk veya eksik inen oyunlarda oluşan sorunların çözülmesini sağlar.
Oyun açılmıyordur veya bir hata alıyorsunuzdur, bu durumda oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemi yaparsınız ve o bozuk olan dosyanın yarattığı problem çözülür.

Siz orijinal değince Steam'de kaldırılmadan önce edindiğinizi düşünmüştüm. Oradan oyun kütüphanesinden sağ tık ile dosyaları doğrulama seçeneğine basarak doğrulardınız.
Şuan yapamayacağım öyle değilmi?

Evet. Kurulum bittikten sonra GTA SA orijinal boyutunda 4 GB olarak kuruluyor. Kurulum bittikten sonra RAR dosyasını ve RAR'dan çıkarttığınız klasörü silebilirsiniz. Böylece boşa yer kaplanmamış olur.

Oyun satılmıyor.
Oyun Definitive Edition olarak satılıyor. Aslında yaptığınız kurallara aykırı ben de sizin gibi yardım etmek istiyorum benim mesajlarım siliniyor GTA SA ile ilgili başlıklarda. Enteresan.

Oyun Definitive Edition olarak satılıyor.
Definitive Edition farklı, orijinal olan farklı. İkisi de farklı ürün.

Aslında yaptığınız kurallara aykırı ben de sizin gibi yardım etmek istiyorum benim mesajlarım siliniyor GTA SA ile ilgili başlıklarda. Enteresan.
Oyunun dijital olarak bir kopyası yoksa ve satılmıyorsa destek vermek meşru diye biliyorum. Konularda link verirken satıriçi kod içerisinde verirseniz bir problem olmuyor. Yoksa dediğiniz gibi mesajlarınızın silinmesi garip.

Geri
Yukarı