Orijinal Linux 'e Geri Dönme

EnDPoiNT

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben 2 gün önce Hp Probook 4540s H5J79EA Bir laptop aldım ve hemen windows 7 yükledim fakat şimdi geri orjinal linux sistemine geçmek istiyorum fakat bana herhangi bir linux cdsi veya key verilmedi geri nasıl dönüş yapacağım.
Pcyi geri vermek istediğim için linux yüklemek istiyorum. Linuxle beraber vermek gerekiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 7'yi hdd'lerini tümüyle formatlayarak mı kurdun? Yoksa bir bölümü dokunulmaz mıydı? Dokunmadığın bir kısmında Linux olabilir. HP Recovery bakmalısın. Key gerekmez.

İlla gerekliyse, hangi Linux distro'suyla geldiğine bak sonra internetten indir ve kur. HP Türkiye'de Win 8 ile geliyor diyor, farklı model olabilir.

Bence yoktur öyle bir şey. Direk git ver bilgisayarı. Sen buna Windows kurmuşsun geri almayız diyecek halleri yok ya...

HDD yi temizlemişsin sadece linux formatı ile geri gelebilir.Hangi Linux Dağıtımının verildiğini biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı