Orijinal Minecraft'ta nasıl skin yapılır?

heaxbey

Decipat
Daha fazla  
İyi geceler. Bugün orijinal Minecraft aldım ve görünüm ekle kısmından istediğimiz skini / pelerini ekliyebiliyormuşuz. Peki bunu nasıl yapabilirim? Herhangi bir site var mıdır?

İyi geceler. Bugün orijinal Minecraft aldım ve görünüm ekle kısmından istediğimiz skini / pelerini ekliyebiliyormuşuz. Peki bunu nasıl yapabilirim? Herhangi bir site var mıdır?

Herhangi bir skin sitesine gidip örnek olarak novaskin PNG dosyasını indiriceksiniz oda şu şekil.
Oluyor.

1715816402731.png

Buna benzer bir resim olacak onu indirdikten sonra Minecraft luncherı açıyorsun ve.

1715816481544.png

Buradaki 4. sırada olan görünümlere tıklıyor orada da bir sürü skin çıkıyor en sol üste yeni görünüm yazar ona tıklıyorsun.

1715816543934.png

Burayada adını yazıp göz atdan da indirdigin PNG'yi seçip okeyliyorsun ve bitiyor.

1715816607021.png

Herhangi bir skin sitesine gidip örnek olarak novaskin PNG dosyasını indiriceksiniz oda şu şekil.
Oluyor.

Eki Görüntüle 2196594

Buna benzer bir resim olacak onu indirdikten sonra Minecraft luncherı açıyorsun ve.

Eki Görüntüle 2196596

Buradaki 4. sırada olan görünümlere tıklıyor orada da bir sürü skin çıkıyor en sol üste yeni görünüm yazar ona tıklıyorsun.

Eki Görüntüle 2196597

Burayada adını yazıp göz atdan da indirdigin PNG'yi seçip okeyliyorsun ve bitiyor.

Eki Görüntüle 2196598
Çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

@Emiliia Birde pelerinde eklemek istiyorum. onu nasıl yapabilirim? Pelerinleri buldum lakin indirme linkini bulamadım. ayriyeten indirsemde nasıl yapacağımı bilmiyorum.

@Emiliia bir de pelerinde eklemek istiyorum. Onu nasıl yapabilirim? Pelerinleri buldum lakin indirme linkini bulamadım. Ayrıyeten indirsemde nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Maalesef cape(pelerin) almanız için Optifne'a bağış yapmanız ya da minecon etkinligine katılmanız gerekiyor veyda 2022'den önce MC aldıysanız veriliyordu onun dışında nasıl alınır bilmiyorum ama bedava olarak resmi sayflarında şöyle bir video paylaşmışlar şu an ne kadarı çalışır bilmiyorum ama deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Emiliia bir de pelerinde eklemek istiyorum. Onu nasıl yapabilirim? Pelerinleri buldum lakin indirme linkini bulamadım. Ayrıyeten indirsemde nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Ayrıca şu an Minecraft 15. yılını kutluyor günlük olarak hediyeler veriliyor belki bir cape verirler.

Maalesef cape(pelerin) almanız için Optifne'a bağış yapmanız ya da minecon etkinligine katılmanız gerekiyor veyda 2022'den önce MC aldıysanız veriliyordu onun dışında nasıl alınır bilmiyorum ama bedava olarak resmi sayflarında şöyle bir video paylaşmışlar şu an ne kadarı çalışır bilmiyorum ama deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca şu an Minecraft 15. yılını kutluyor günlük olarak hediyeler veriliyor belki bir cape verirler.
Anladım. peki günlük hediyelere nereden erişebiliriz?

Anladım. Peki günlük hediyelere nereden erişebiliriz?

Minecraft Launcher'ı açıyorsun sol üste Home kısmı var böyle görünüyor ona tıkla.

1715884954287.png

Ona tıklayınca şöyle bir sayfa geliyor.

1715885002751.png

En sağdan Enderman'in çimen tutugu yerin altındaki resme tıklıyorsun sonra böyle sayfa açılyıor open giveway yazıyor solda ona tıklıyorsun günlük olarak alıyorsun hediyeleri.

Anladım. Peki günlük hediyelere nereden erişebiliriz?

Ayrıca Instagram'da geziyordum şunu gördüm
Konu cozulduyse çözüldü olarak işaretler misin teşekkürler.

Minecraft Launcher'ı açıyorsun sol üste Home kısmı var böyle görünüyor ona tıkla.

1715884954287.png

1715885002751.png

En sağdan Enderman'in çimen tutugu yerin altındaki resme tıklıyorsun sonra böyle sayfa açılyıor open giveway yazıyor solda ona tıklıyorsun günlük olarak alıyorsun hediyeleri.

Ayrıca Instagram'da geziyordum şunu gördüm.

Linkini de bırakıyorum https://www.minecraft.net/tr-tr/15th-anniversary?mcRef=redeemCape

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-18-12-06-00-637_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-18-12-06-00-637_com.instagram.android.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Eki Görüntüle 2197182

Eki Görüntüle 2197187

Ayrıca Instagram'da geziyordum şunu gördüm

Linkini de bırakıyorum https://www.minecraft.net/tr-tr/15th-anniversary?mcRef=redeemCape
Teşekkür ediyorum dostum. hypixel'de gezinirken insanlarda creeper pelerinini görüyordum bende onun için konu açmıştım nasıl alabilirim diye.

Teşekkür ediyorum dostum. Hypixel'de gezinirken insanlarda creeper pelerinini görüyordum bende onun için konu açmıştım nasıl alabilirim diye.

Ayrıca biraz bakınca gördüm TikToK'den MC'nin resmi hesabını takip edip izlersen cape düşüyor ve Twitch'de 15 dk MC yayını izlersen yine başka bir cape düşüyor toplam 3 tane toplamış oluyoruz. konuyu çözüldü yaparsan sevinirim iyi akşamlar.

Geri
Yukarı