Orijinal The Forest ile korsan birlikte oynayabilir mi?

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar selam. Yakın zamanda yaz indirimleri geliyor ve bende The Forest almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynadığım arkadaşımda oyun satın almıyor. Birlikte oynayabilir miyiz?

Dostlar selam. Yakın zamanda yaz indirimleri geliyor ve bende The Forest almayı düşünüyorum. Genellikle oyun oynadığım arkadaşımda oyun satın almıyor. Birlikte oynayabilir miyiz?
Büyük ihtimal hayır, The Forest'ın orijinalinde kendi sunucularında bağlanıp oynuyorsunuz. Korsan oyunun sunucularda sizinle oynamasına ihtimalinin bile olduğunu düşünmüyorum.

Evet, oynayabilirsiniz. Oda adını anlayabileceğiniz bir şey yapıp bulup bağlanabilirsiniz.

Korsanda bir tek LAN ile olabiliyor diye biliyorum ama oyun korsana önlemi yoksa sunuculara bağlanılabilir. Genede LAN garantili olan.

Daha öncelerde oynanıyordu ama şu an bilmiyorum denemedim deneyenler var yazmışlar :) çok pahalı bir oyun değil zaten bence riske atma 10 gün sonra Steam indirimlerinde çok uygun fiyata yakalarsın alın oynayın :)

Geri
Yukarı