Orochi V2 vs VXE R1 SE

Bütçe
1200
Gerçekten çok güzel fareler var tabii fiyatına göre. İndirimleri takip edip 1100-1200 civarına Orochi V2 alsam mantıksız mı olur? Çünkü bayağı yükseldim bu fareye çok hoş duruyor. En son G203'ün tipini beğenmiştim ama aldığıma pişman oldum. Aynı durumu yaşamam umarım.

Hocam şu an o fareye ne desem boş olur zaten almak istediğiniz sürece sevmişseniz alın.

Hocam şu an o fareye ne desem boş olur zaten almak istediğiniz sürece sevmişseniz alın.

Mantıklı düşününce R1SEnin fiyatı daha iyi. Ama beni düşündüren nokta maksimum 35 saat kullanım sunması. Sürekli şarja tak çıkar falan derken batarya döngüsü ömrünü kısa sürede bitirecek gibi bir izlenim oluşuyor. Elimde şarjlı pillerim var. Orochi V2 benim kullanımımla yaklaşık 2 ay gidecek gibi görünüyor. İki ayda bir pil şarj etmek gayet okey açıkçası.

Orochi v2'nin pili kağıt üstünde uzun süre götürüyor. R1 SE ise 35 saat verilmiş. Böyle kısa süre için kabloyla yaşamak gerekecek ve kablosuz özelleği olmasının anlamı azalmıyor mu?

Orochi V2 pilli. R1 SE şarjlı. Şarj olurken kablolu modda kullanıyorsun. Sonrasında kabloyu alıcıya takıp kablosuz devam ediyorsun. İstersen her günün sonunda şarja takarsın hiç kablolu kullanmana gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı